SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie AAKG? Czyli pompujemy się!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
Witam serdecznie. Jadę już jakiś czas na nitrobolonieII + mono + gainer. Pompa od nitro trochę poszła, ale spodziewałem się większej. Dietę na masę jest i waga ruszyła trochę w górę, ale bardzo powoli. Myślę teraz o jakiejś pompie mocnej. Kolega brał AAKG Mega Caps z Olimpu, a mnie zainteresowało AAKG z Treca. Ktoś się może wypowiedzieć na ten temat? Jakie AAKG polecacie? Dzięki za pomoc :)

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył) : brak, bf na poziomie 9-10%

Wiek : 18

Waga : 76

Wzrost : 18

Cel cyklu : masa/siła

stosowane już wcześniej suplementy : Gain Bolic 6000, ON Gold Standard WHEY, Mono Universala, NitrobolonII

Uprawiane inne sporty : piłka nożna

stosowane wcześniej spalacze : -

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni : Gain Bolic 6000, Mono Universala, NitrobolonII

ilość dni wolnych od kreatyny : -

przewidziane finanse na cykl : dostosuje się do ceny

uwagi i sugestie : zależy mi na dużych efektach, duża pompa musi być

Staż treningowy : 2 lata
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402296
a co wg Ciebie da Ci ta większa pompa? od tego mięśnie nie rosną...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
większa chęć do treningów + efekt wizualny lepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402296
nie szkodaCi na to kasy,? ten efekt wizualny to tylko efekt doraźny który pojawi sie tylko po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
naprawde oplaca sie inwestowac pieniadze w produkty ktore daja tylko efekt godzinnego napompowania miesni?

jesli juz to celowalbym w
https://sklep.sfd.pl/Hi-Tec_Nutrition_Vasobolan-opis3613.html
badz te aakg treca albo jeszcze aerO2 bx'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
wincol nie do końca
lepsze napompowanie mięśni ułatwia transport do nich składników odżywczych
niezbyt to fachowo napisałem, ale mniej więcej taki jest sens, w muscularze było parę artykułów o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
tylko po treningu? to efektów na codzień nie będzie? mam kolegę po AAKG to ma bicepsy bardzo ładne, duże i kształtne.
w takim razie co polecacie na 'napompowanie się' jeśli nie aakg? nitro daje mi ten efekt, ale słaby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402296
aras84,może żle sie wyraziłem, chodziło mi bardziej o to ,ze nie bedzie tak spektakularnych efektów jakich kolega się spodziewa-- "zależy mi na dużych efektach, duża pompa musi być" choć wg mnie to i tak samo aakg nie jest warte wydawania na nie pieniedzy
dobra pompę mozna uzyskać prawidłowo trenując
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobry posilek przetreningowy i dobry trening
nic wiecej nie trzeba aby uzyskac przyzwoita pompę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
można
ale jeszcze lepszą wspomagając się
choć akurat autorowi tematu na pewno nie da tego co oczekuje
galganov wyobraź sobie, że suple to tylko dodatek do treningu/odżywiania
jak kolega ma "ładne bicepsy" to znaczy, że ma dobrego gena, dobrze się odżywia i prawidłowo ćwiczy, a nie, że mu od aakg urosły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 581 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9997
galganov ja od niedawna biorę właśnie AAKG Hardcore Treca i jestem bardzo zadowolony z efektów tzn. pompy na treningu. Pierwszy raz jak wziąłem i robiłem klatkę to dosłownie nie mogłem dokończyć ćwiczenia, bo myślałem, że mi klatę rozerwie Tak więc na mnie działa, ale wiem, że niektórzy żadnych efektów nie odczuwali.

Reżimy treningowe: http://www.sfd.pl/Reżimy_treningowe_-t703169.html
..:: PRACTICE MAKES PERFECT ::..
..:: Life Is Too Short To Be Small ::..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWY SERWIS: DZIENNIKI SFD

Następny temat

Spalacz. Moge brac?

WHEY premium