SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie środki są dostepne w aptekach.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 795
Chciałem wiedzieć jakie środki podnoszące testosteron są dostępne w aptekach, nie chodzi mi o żaden towar na czarnym rynku , tylko oto co lekarz w naszym kraju może przepisać ?
Mój temat wiąże się z https://www.sfd.pl/Problem_z_testosteronem,_i_prolaktyną._-t1137974.html , obecnie zrobiłem sobie badanie krwi i prolaktyna jest w normie, natomiast testosteron już tylko 1,5 (norma, 2,9-8,0) i szukam innego endokrynologa, bo skoro tamtem mówi że jest wszytko dobrze, no to sorry.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699620
Substancji podnoszących testosteron nie ma. Może ci zapisać syntetycznym testosteron i na wizycie będzie wiedział jaki. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 42 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4146
J.W. środków typowo "podnoszących testosteron" nie ma. Lekarz może przepisać Ci apteczne leki, jeśli stwierdzi u Ciebie konkretny problem, o ile taki istnieje. Najbardziej znane apteczke środki to przede wszystkim Testosteron Prolongatum 100mg/ml oraz Omnadren 250mg/ml - są to typowo środki zawierające w swoim składzie testosteron. Są jeszcze inne mniej znane substancje, jednak nie są w większości przypadków warte uwagi. Lekarz na pewno będzie wiedział co - jeśli w ogóle cokolwiek - ci przepisać. Pozdrawiam :)

@edit

Jeśli endokrynolog powiedział, że taki wynik jest ok to proponuję zmienić lekarza. Sam kiedyś miałem podobny problem (kilka lat temu) i od razu otrzymałem zastrzyki testosteronu w postaci 1ml testosteronu prolongatum co wizytę. Proponuję udać się do dobrego lekarza i poszukać źródła problemu i wyeliminować czynniki, które mogą powodować tak niski poziom naturalnego testosteronu, zdrówka życzę:)


Zmieniony przez - dzwigajzrudym w dniu 2017-02-19 14:20:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 795
No właśnie, skończyłem stosowanie żelu Androtop i efekty są słabe, poziom testosterony wzrósł ledwo co, poza tym cena 230 zł kuracji za miesiąc to lekkie przegięcie, muszę się udać do endokrynologa po Testosteron Prolongatum 5 ampułek kosztuje ok 50zł , a mam do Was pytanie, czym różnią się sterydy anaboliczne od preparatów z testosteronem jak Testosteron Prolongatum (przecież sterydy anaboliczne podnoszą testosteron)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy w kuracji , Redukacja-Masa

Następny temat

Pierwsza meta

WHEY premium