SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Jakie ćwiczenia na nogi w ,,domowej siłowni" ?

Wysłana -
Tak jak w temacie napisałem nie wiem jakie ćwiczenia robić na nogi w domowej siłowni. Do dyspozycji oczywiście mam sztange prosta, łamana, ławke,hantle no i oczywiście ciężar. Szukałem już w internecie i znalazłem tylko przysiady i spacer farmera ale to chyba mało a poza tym nie znalazłem nic na dwugłowe uda. Proszę o pomoc i napisanie które ćwiczenie na które mięśnie. Z góry dzięki i pozdrawiam.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Słabo szukasz http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Jak stojaków nie masz to mogą być wykroki, bułgary, goblet squat, martwy na prostych nogach, na jednej (tzw zbieranie grzybków), żuraw, sissy squat
Wysłana -
Oczywiście, że mam stojaki, zapomniałem o nich. Dzięki za pomoc, chyba faktycznie słabo szukałem ;p
Wysłana -
no to dochodzą przysiady, klasyczne, przednie, najmniej właśnie będzie na dwugłowe ale mc na prostych jak masz gdzie zurawia zrobić, tzn nogi zaczepić to też dobra opcja na youtube szukaj po angielsku tego cwiczenia

Wysłana -
szymoolo123
Tak jak w temacie napisałem nie wiem jakie ćwiczenia robić na nogi w domowej siłowni. Do dyspozycji oczywiście mam sztange prosta, łamana, ławke,hantle no i oczywiście ciężar. Szukałem już w internecie i znalazłem tylko przysiady i spacer farmera ale to chyba mało a poza tym nie znalazłem nic na dwugłowe uda. Proszę o pomoc i napisanie które ćwiczenie na które mięśnie. Z góry dzięki i pozdrawiam.

Z podstawowym sprzętem cała masa. Możesz robić martwy ciąg we wszelakich formach, dzień dobry, wykroki w miejscu czy chodzone, żurawia. Ćwiczeń cała masa.
Wysłana -
Ok dzięki Wam za pomoc :)
Wysłana -
Akurat o treningu nóg w domowych warunkach mogę napisać dużo bo praktycznie całe życie na takiej trenowałem a na nogi nigdy nie narzekałem
-Siady z sztangą
-Goblet Squat (przysiad z hantla między nogami,nogi szeroko)
-Wykroki
-Bułgary
-Syzyfki
-Hack Przysiad trzymając sztangę z tyłu
-Martwy na prostych (sztanga lub hantle)
-Uginanie leżąc z hantlą między stopami
-Żuraw
-Prostowanie nóg trzymając hantle między stopami
-Jefferson Squat
-,,Krzesełko"
-Hip Thrust
-,,Zbieranie Grzybków"
-wchodzenie na ławkę z hantlami

Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2018-03-12 20:56:56
Wysłana -
Na dobra sprawę żeby zbudować nogi to nie potrzeba żadnych nowoczesnych maszyn.
Wysłana -
Według mnie największym problemem nie jest brak sprzętu ale brak chęci Prosty przykład u nas na siłce:
Jak były tylko stojaki do siadów to nikt nie robił nóg (oprócz mnie) a jak już jest suwnica,maszyna do prostowania/uginania nóg i hack maszyna to każdy ,,trenuje nogi" Bo łatwiej
Wysłana -
Wszystko da się zrobić jak jest odpowiednie podejście przez długi czas leciałem na podstawowym sprzęcie i się dało.
Ale goblet robi robotę
Wysłana -
Dzięki wielkie panowie :)

Zmieniony przez - szymoolo123 w dniu 2018-03-19 21:36:26
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź