SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie ćwiczenia będą najlepsze na spalenie tkanki tłuszczowej z okolic ud i pośladków

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 5803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 91
ćwicze codziennie około 2 godziny i przy wzrosćie 168 waże 59-60 kg. Chciałabym zrzucić około 5-6 kg stosuje diete około 1500kcal( nie zawsze udaje sie ją utrzymać)>prosze zebyscie mi doradzili jak najlepiej spalic tłuszczyk z pośladków i ud. Czy step, czy bieżnia czy może jeszcze coś innego. Prosze doradzcie!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ułuż pożądną diete i odpowiedni trenin i to wszystko

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co ćwiczysz codziennie 2 godziny ?
przy 2 godzinach ćwiczenia czegokolwiek Twoja dieta jest zbyt restykcyjna
powinnaś połączyć ćwiczenia aerobowe (biegi, steper, rowerek, pływanie) z ćwiczeniami siłowymi ukierunkowanymi na strategiczne partie oraz z odpowiednią dietą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waga stoi w miejscu :(

Następny temat

hormon wzrostu.

WHEY premium