SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakich olejów najchętniej używacie do iniekcji domięśniowych?

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 3104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
Witam. Pytanie tak jak w temacie. Mam trochę własnego testosteronu i zastanawiam się jaki olej byłby najlepszy do zastrzyków.

Słyszałem że OLEJ MCT specjalny jest bardzo dobry rzadki i jasny.
Mam jeszcze pytanie co myślicie o dodawaniu Olenianu Etylu do Propionatu, ewentualnie zrobienie propa w całości na EO?
Mam też olej parafinowy (jest rzadki i idealnie czysty), nie wiem tylko czy w ogóle można go stosować w zastrzykach?


Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Nie zakładaj nowych tematów z każdym pytaniem. Tego typu pytania zadawj w wątku ogólnym - https://www.sfd.pl/Dyskusje_o_żarciu,treningu_i_innych_czynnikach_przełamujących_stagnację_vol_5-t1009359.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie przypominam sobie żeby pytania dotyczące produkcji SAA były dozwolone.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanka

Następny temat

Kiedy hormon GH do wyrzucenia od wymieniaszania?

WHEY premium