SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki zestaw odżywek jest najlepszy w fazie budowania masy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21
No fakt nic nie wiemy o kolesiu,tylko ja mu podaje pzrykłady zestawu i diety jak powinna wygladac. Ma google to neich tez poszuka,temat zestaw na mase to na pisałem jaki. Plus do tego co tzreba. Jezeli ktos jest zdania ze np. Ronnie Coleman wyglada tak dzieki diecie to sorry ale o czym my gadamy.....z tyłu opakowania od odzywki jest magiczny napis "Preparat uzupełniajacy diete" czyli to co na pisałem do diety ten zestaw to nie wazne. A logicznie to jesli pyta sie chłopak o zestaw na mase to raczej nie warzy 100 kg. Logika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
ALe radzisz mu suple <BCAAa> ktorych on nawet nie wykorzysta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5806
no wlasnie z Twojego postu wynika ze Ty w to wierzysz...
proponuje weglowodany mass 4000 jest po 3 kg i 7 kg, przy tym juz nie warzne jaka szybka masz przemiane szybka czy wogole. Do diety proponował bym 2 kg bananow dziennie. a jesli to jest endomorfik?? to co kompletnie sie zaleje tluszczem!!!! poraz kolejny powtarzam ze nic o nim nie wiesz, wiec nie mozesz mu nic doradzic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21
Poto na psiałem aby sprawdził grubos tkanki tłuszczowej i na pisałem jesli ma szybka to to jest dobre na tego typu problem Pisałem jesli to tamto to dawałem odp no fakt ciezko skoro nic nie na pisał o sobie,pisałem to na logicznym stiwerdzeniu. Jezeli sam kombinujesz nie dajesz rady z przyrostem piszesz no forum czyli podejzrewam ze ma szybka pzremiane dla tego na psiałem ze na cos takeigo jest dobre te 4000 mass, do tego tez ze jego waga jest raczej niska bo po co mu zestaw na mase czyli chce porzadnie przyty. Tytlko pozostawiłem mu pytanie. Miesniowa czysta czy zwykła masa. Z reszta sam musi sprawdzic karzda odrzywke po kolei. Kazdy ma inny organizm itp. Kulturystyka to nie wyglad tylko chodzi w tym o poznanie swojego ciała i organizmu musisz wiedziec co ile czego i jak toleruje to organizm obserwacje i koniec. Innego pomysłu dla niego nie mam. A zestaw taki podałem bo nie znam jeszcze nikogo kto nie spuchł po takim zestawie fakt ze jego cena troche działa na nerwy ale i tak musi białko jakies jesc i kreatyne bo jak zbuduje mase ?? na samych weglo ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5806
mase zbuduje przedewszystkim na diecie, kreatyna to nie 'cudowny' srodek na przyrost masy, ona ma pomagac podczas zastojow, wiec nie trzba jej brac gdy jeszcze dobrze idzie;) ale w paru kwestich sie z toba zgadzam przedewszyskim trzeba poznac swoj organizm.. to niezaprzeczalny fakt. pozdro:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co wziąść po wakacjach?

Następny temat

V12

WHEY premium