SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki typ budowy ciała?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 20 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4
Witam.
Koledzy możecie rzucić okiem jaki typ budowy ciała reprezentuję? Dla lepszego zobrazowania 174cm wzrostu, 67kg wagi. Wiek 14 lat (w kwietniu 15) Staż 2 miesiące . Z góry dzięki za odpowiedzi.













Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 20 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 62
Dla mnie 100% mezo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Co Wy z dzisiaj z tymi typami budowy ? Przecież to mało istotne . Masz 14 lat wiec skup się na zdrowym odżywianiu i sportach ogólnorozwojowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 20 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4
Po prostu chciałbym dowiedzieć się jaką mam budowę ciała po to aby dobrać do siebie jak najlepsze treningi i dietę oraz dowiedzieć się jak mogę daleko dojść w tym sporcie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2522 Napisanych postów 5076 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77971
Typ budowy tu wiele ne zmieni bo możesz mieć super kościec i zmarnować szansę brakiem treningu i/lub złą dietą, no i odwrotnie.
Niemniej jednak, masz szeroką obręcz barkową, wąską talię i moim zdaniem masz ogromne predyspozycje do posiadania dobrej sylwetki.

Jednocześnie pamiętaj że w tym wieku można bardzo wiele zyskać ale też dużo stracić więc ustal priorytety tj szkoła, zdrowie, młodość (i jej pozytywy).

Trochę jak stary chłop no ale czas nie stoi w miejscu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja Bcaa

Wiecej