SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki trening wybrać

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 734
Witam.Mam 19lat,184cm wzrostu i 78kg wagi.

Staż:3lata crossfitu(W tym ostatnie 6 miesięcy na ciężarach)
Aktualnie FBW na siłowni 2miesiące.

Chciałbym zmienić FBW ponieważ 3lata crossfitu to było tylko i wyłącznie FBW i chciałbym spróbować czegoś nowego.

Co powiecie na push pull 5 dniowy czy lepiej zwyczajny split?


CEL: Sylwetka jak w załączniku.Wiem pewnie powiecie że przeciętna,chudy szczyl ale mi się mega podoba i chciałbym taką osiągnąć.Wiadomo że każdy jest inny i się z tym zgadzam ale chciałem mniej więcej pokazać.Oczywiście diete mam rozpisaną i się jej trzymam przez 6 miesięcy bez żadnych cheatów.



Suplementy jakie biore od tego miesiąca: Kreatyna,Bcaa,białko(do posiłków w celu dodania troszke makro :P).

W załącznikach obecna "FORMA"


Powinienem redukować czy nadal masować?










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777572
Może nie od razu koniecznie 5 dni treningowych ale porządne push pull 4 razy w tygodniu to świetna opcja.

Co do formy to bardzo dobrze to wygląda pytanie do czego Ty dążysz? redukować już nie ma sensu za bardzo bo poziom bf bardzo dobry. Więc albo utrzymać efekt na czas wakacji albo delikatnie dokładać już do miski.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 734
Chciałbym mocną widoczną definicję mięśni.Tylko nie wiem czy nie mam za mało masy mieśniowej.I tutaj mam dylemat między redukcją a masowaniem


Zmieniony przez - tryinghard w dniu 2017-07-01 12:30:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777572
Jeśli chcesz zejść jeszcze niżej z bf to tnij dalej ale musisz się liczyć, że nieco mięśnia też poleci w dół.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 734
Właśnie nie wiem co robić.Chciałbym redukować ale boje się że nie mam wystaraczająco tkanki mieśniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777572
A jaki jest powód aby jeszcze niżej zejść z poziomem bf niż ten przedstawiony na fotkach ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 734
Chciałbym mieć bardziej wyrzeźbione ciało,żebym miał bardziej widoczne mięśnie na brzuchu.Brzuch to dla mnie priorytet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777572
Jak taki Cię nie satysfakcjonuje to innego wyjścia nie ma trzeba ciąć dalej i zejść z poziomem bf.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening plyometryczny

Następny temat

Diureza

WHEY premium