SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki trening na siłę?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1447
Witam.Mam 33 lata i trenowałem 4 miesiące temu treningiem PHAT ale i przez ten czas nie trenowałem i przytyłem jak zwykle w zimie i trochę dietę odpuściłem ale staram się jeść umiarkowanie .I choruję na niedoczynność tarczycy i przełyk baretta i choroby psychiczne i mam 164 cm wzrostu i 78 kg wagi.I trenowałem już wszystkimi planami treningowymi takich jak spli,masa,phat,rzeźba i wiele innych i mam w domu podstawowy sprzęt taki jak ławeczka,hantle,sztanga,obciążenia 90 kg,drążek do podciągania ,poręczę do pompek .I latem do jesieni biegałem a i tak nie chudłem.Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
Wielu moich kolegów ,,po fachu,, dziwiło się że nie posiadam żadnej diety i żywię się praktycznie wszystkim...?
Ja odpowiadam że właśnie dlatego wybrałem taką dyscyplinę , ponieważ nie zmusza mnie do posiłków ważonych i spożywanych z zegarkiem w ręku.....nigdy nie chciałem być ,,niewolnikiem,, jedzenia i tak też jest od wielu, wielu lat.

Spotkałem się też z stwierdzeniem , że gdybym trzymał dietę to wyniki byłyby jeszcze lepsze....
Całkiem możliwe że tak by było , jednak jak do tej pory nie skusiłem się na taki krok....kto wie może z wiekiem dojrzeję do tej decyzji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777621
Plan jest rzeczą drugorzędną w Twoim wypadku. Przede wszystkim trzeba ogarnąć dietę i rozjechane hormony tarczycy.
Konsultacja u endokrynologa i ewentualne leki jeśli lekarz zaleci, do tego odpowiednia dieta i powinno się ruszyć.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1447
Leki biorę na niedoczynność tarczycy jak Letrox 75mg i dietę też staram stosować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777621
Dieta to podstawa w tym sporcie bez tego nie będzie efektów. Jak są leki na tarczyce i dobra dieta to trening 3-4 dniowy na podstawowych ćwiczenia wystarczy i efekty będą.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 680 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5512
W trojboju czy tam w treningu na siłę są zawodnicy robiący światowe wyniki na bułkę i resztkami obiadu po rodzinie. Jednak podstawy diety warto znać. Poza siła warto też wyglądać a tu bez diety ani rusz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777621
A tak na marginesie zapytam jakie masz aktualnie wyniki w podstawowych ćwiczeniach siłowych ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
pawel.tarka28
W trojboju czy tam w treningu na siłę są zawodnicy robiący światowe wyniki na bułkę i resztkami obiadu po rodzinie. Jednak podstawy diety warto znać. Poza siła warto też wyglądać a tu bez diety ani rusz.


Bardzo ciekawe rzeczy piszesz.....na bułce i resztkach ? Skąd takie informacje...? Podaj chociaż jeden przykład ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Szczerze w to wątpię!!

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
krawat
Szczerze w to wątpię!!


Ja również
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Hehe jakieś teorie z siłki w piwnicy u wujka Władka. Przecież jak ktoś przewali ileś ton na treningu to musi zjeść nawet 2 x więcej niż taki kulturysta który często wcale ciężko nie ćwiczy tylko robi dziesiątki izolacji. Takie osoby często może i jedzą czitowane żarcie bo u nich nie liczy się rzeźba ale to nie znaczy że jedzą 2 kanapki dziennie.


aktywny27-ile lat trenujesz? ja mniej więcej 9 rok bez przerwy też przerobiłem mnóstwo planów ale nie powiedział bym że robiłem wszystko :)


Zmieniony przez - krawat w dniu 2017-03-30 20:49:05

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136802
W Z O R EK
pawel.tarka28
W trojboju czy tam w treningu na siłę są zawodnicy robiący światowe wyniki na bułkę i resztkami obiadu po rodzinie. Jednak podstawy diety warto znać. Poza siła warto też wyglądać a tu bez diety ani rusz.


Bardzo ciekawe rzeczy piszesz.....na bułce i resztkach ? Skąd takie informacje...? Podaj chociaż jeden przykład ?




Na K** ma dziennik ciężarowiec Tomasz Rosoł ze Śląska, polecam poczytać co je, jaki ma plan dnia i jakie wyniki robi, a było nie było to medalista mistrzostw Polski

co do diety, to niezbyt się nią przejmuje, jem raczej normalnie, jak każdy inny śmiertelnik, nawet moje porcje i ilość kalorii nie jest znacząco większa od codziennego jedzenia.
zjem kromkę z pasztetem, popije kawą i też jest ok. Jakieś braki uzupełniam tabletami typu magnez, cynk, wit.c, itd.
Przed treningiem kawa i s.a.w , a po - aminokwasy, glutamina i białko.



Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2017-03-30 21:47:10

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny push pull siła hipertrofia plus ankieta

Następny temat

Poczatek redukcji, plan treningowy

WHEY premium