SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki trening ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze taki zupełnie zielony to nie jestem ale mam taki problem z ktorym niestety juz dość długo sie uporać nie moge.. Mianowicie trenuje ok 5 miesiecy, wyniki całkiem niezłe... ale nie w tym rzecz... zanim zacząłem ćwiczyc znacznie przytyłem... teraz udało mi sie zrzucic to co niepotrzebne jednak klatka piersiowa jest jeszcze pokryt tkanka tłuszczową co mi sie wogole nie podoba... Moze ktos doradzic jaki trening stosować zeby ten tłuszcz zniwelować...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
napisz nam jaki trening i jaką dietę stosowałeś

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową,
Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos,
A tylko jeden Gagarin

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
moze ławtwiej (przejzysciej) :

1.Ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. Jeśli nie-to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów?
=======================================
2.Jak trenowałeś ostatnio: podaj konkretny plan treningowy zawierający:
-rozkład tygodniowy treningów (z podziałem na grupy mięśniowe),
-ćwiczenia, serie, powtórzenia, długość przerw pomiędzy seriami jaką stosowałeś,
-jakie efekty przyniósł ten trening-konkretnie:masa, tłuszcz, rzeźba, wytrzymałość, siła, zmęczenie, spadek wagi, itp. itd. ??
=======================================
3.Opisz konkretnie swoje cele-co chcesz osiągnąć: siłę, masę, wytrzymałość, rzeźbę...???
=======================================
4.Podaj swoje możliwości czasowe i sprzętowe.
=======================================
5.Podaj przeciwwskazania medyczne o ile takie są.
=======================================
6.Opisz jaką stosowałeś do tego treingu diete-czy stosowałes?
=======================================

.:wiesz co ci powiem... własnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiec od wrzsnia stosuje trenig hst... czyli trening regularnie co 2gi dzien w korym cwiczy sie wszystkie "podstawowe" partie mięsniowe. Na kazda partie przypadaja 2 podstawowe cwiczenie po 4 serie po 8 powrorzen... Na poczatku cwiczyłem w kazdy dzien inna partie po 4 ciwczenia a duze patrie po 3 na mniejsze... jeszcze wczesniej łaczyłem po 2 partie, czyli klatka z tricepsem, plecy z bicepsem, i barki i nogi w3 ci dzien. Z tych treningów najlepsze efekty (siłowe i masowe) przynosi mi własnie obecny trening. Jedynym problem jest Tkanka tłuszczowa na klatce piersiowej jak juz wyzej pisałem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma rczej zadnych ograniczeen i przeciwskazan ...
Zalezy mi na sile jednak teraz chce sie skupic nad rzezba klatki piersiowej bo to jest głównym problemem.
Jezeli chodzi o dete to ograniczam sie do 3 posiłkow dziennie, w ktorych unikam białka a do tego duzo owoców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2032
hmmm, tłuszcz nie moze sie odkładać TYLKO na klatce. to napewno tłuszcz?? czy miesnie soą dobrze wyseparowane??tzn. czy jak staniesz przed lustrem to czy widac dokładnie granicę mięsni?? a może sie jakby ''zlewają''. jesli sa dobrze wyseparowane to znaczy że wszystko jest ok i to mięsień a nie tłuszcz. a jeśli nie są to powinienes pomysleć o trningu na rzeźbę całego ciała

a to jakaś sekta jest???

a to jakaś sekta jest???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Eh no wiesz stary akurat co do tego to jestem pewnien... A tłuszcz nie odkłada sie tylko po rpostu nie chce sie spalić... :) Udało mi sie zniwelowac taknke tłuszczowa ze wszystkich parti poza klataka... i z tym wąłsnie nie moge sobie poradzic... Miesien rośnie - widać dokładnie granice - jednak sa one pokryte tłuszczem... Nie wiem czy to mozliwe ale słyszałem o czyś takim, że kazdy ma jakoś inaczej genetycznie przypisane odkładnie sie tłuszczu (nie traktujcie tego zbyt dosłownie). Chodzi o to ze jednebo bardziej idze w brzuch innemu np. w klatke i byc moze ja jestem tym 2gim przypadkiem... Tylko jak sobie z tym poradzić... Daltego rposiłem o jakieś konkretne rady... Ale THX :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2032
1.możesz spróbować przerobić dotychczasowy trening.rób wszystko tak jak opisałes ale na klatke dołóz 1-2 serie, rób min 12 powtórzeń w kazdym ćwiczeniu, zmniejsz cięzar, przerwy do 60sek, i szybsze ruchy niż na mase. wszystko to dotyczy treningu na rzeźbe. czyli klata na rzeźbe a reszta masa. może(wcale nie musi) to zakłócić troche trening masy trica i przednich aktonów barków ale krzywda Ci sie nie stanie. efekt będzię
2. zwykły trening na zeźbe ale całego ciała. też bedzie efekt- lepsza rzeźba całego ciała(troche masy prawdopodobnie poleci )
1 opcja bedzie też nieco dłużej trwała. poza tym cwiczysz juz 15 tygodni(czy 5 miechów bez przerw??) więc najpierw 2-3 tyg regeneracji.
masz konkrety

a to jakaś sekta jest???

a to jakaś sekta jest???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
nie mozna jednoczesnie ćwiczyć jednej parti na rzeźbę a innej na masę, bo różnice w treningach na masę i rzeźbę nie ograniczają się do innego ciężaru i innej liczby powtórzeń, tylko do ogromnej masy czynników i oddziałują na cały organizm a nie na jego kawałki

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową,
Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos,
A tylko jeden Gagarin

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Troche mnie to dezorientuje... czyli co byś mi polecił? Ćwiczyć dalej wg normlanego harmonogramu czy zmienić trening? Jezeli tak to na jaki ? CHciałem "usłyszeć" skonkretyzowana rade ... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
1. poczytaj o akcji cyklicznej Michaila i zainteresuj się nią
2. jesli nie, to zrob cykl na rzezbe

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową,
Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos,
A tylko jeden Gagarin

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przemęczenie!

Następny temat

biceps-jak wielki?

Wiecej