SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki styl walki ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witajcie, wiem o tym że jest sporo tematów podobnych do mojego ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.
Moje pytanie jest takie jakie sztuki walki wybrać ? Ale bardziej mi chodzi żeby w jakimś jednym klubie były treningi nad formą czyli siła, kondycja itd, techniki walki to oczywiste no i żeby były sparingi bo one jednak też dużo uczą. Bo np chodzenie na crossfit albo coś podobnego i na sztuki walki czyli chodzenie do 2 różnych klubów mogło by trochę drogo wynieść i dla tego wolał bym żeby to wszystko było w jednym klubie. A chciał bym zacząć sztuki walki nie że chce być jakimś zabijaką czy coś tylko po prostu dla samoobrony :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Andrzej, ile Ty masz lat? Przeczytaj to co napisałeś.
Twoje pytanie jest o szkołę w której tego wszystkiego uczą a nie o sztukę walki.
Mogę polecić Grappling Kraków. Tutaj masz wszystko - BJJ, kick boxing, MMA, boks, zapasy i crossfit. Wszystko w jednym karnecie.
O ile nie jesteś z Krakowa, to moja odpowiedź jest bezużyteczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
Polecam www.americantopteam.com masz tam wszystko, a i towarzystwo nie najgorsze!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Ja w Krakowie polecę boks na Wiśle i Grappling Kraków. A jak będziesz przejazdem w Myślenicach to możesz wpaść do Gymelite na K1 albo Boks

A poważniej - idź do klubu w okolicy i zobacz co tam się dzieje. Jak odpowiada ci trener i metodyka treningu zostajesz, a jeśli nie - zmieniasz klub.



Zmieniony przez - SzK w dniu 2018-01-25 21:32:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75790
Andrzej5628
Witajcie, wiem o tym że jest sporo tematów podobnych do mojego ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.
...

To znaczy, że jesteś upośledzonym d****em, który nie potrafi czytać tematów podwieszonych.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok już wiem to co chciałem dzięki wszystkim za odpowiedzi :) oprócz tobie "cynik75"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kostki!

WHEY premium