SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki sport walki dla mnie najlepszy?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1045
Oglądałem film na YouTube Dariusza walusia, który odpowiadał na pytanie jaki sport walki najlepszy.
Odpowiedział przede wszystkim że to zależy od warunków fizycznych i psychicznych oraz zdrowia.
Dlatego napiszę jakie ja mam warunki.
Jestem ektomorfikiem, osobą szczupłą, wysoką, drobnej kości, mam długie ramiona. Jeśli chodzi o szybkość zadawanych ciosów to wydaje mi się, że nie jestem w tym najlepszy bo jak biegałem w liceum na 60 m to miałem słabe wyniki, za to na długie dystanse byłem dobry czyli mam mięśnie raczej wolno kurczliwe jeśli tak to się nazywa. Dodam, że jednak zawsze w sporcie lubiałem być szybki i dynamiczny.

Co do warunków psychicznych to raczej preferuje sporty uderzane.

Nie rozumiem jednak jakie znaczenie ma tutaj zdrowie, jaka mogła by być choroba która by decydowała o doborze sztuki walki? Czy leczenie się u psychiatry ma jakieś znaczenie?

Wydaje mi sie, że najlepsze będzie dla mnie MMA, boks albo kick boksing ewentualnie tajski boks ale co o tym myślivie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Jak przychodzisz na trening to nikt nie zakłada, że miałeś czy miałeś, czy masz jakąś chorobę psychiczną. Tak naprawdę na treningu wszyscy są równi i nic się nie liczy poza tym czy dajesz z siebie wszystko. Nie jest ważna twoja orientacja seksualna, stan psychiczny, pozycja społeczne, ilość pieniędzy. Nikt nie pyta o takie rzeczy. Ty masz tylko wejść na salkę i starać się robić wszystko jak najlepiej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136788
Jeśli masz wadę serca to kopniesz w kalendarz na intensywnym treningu. A zawsze byłeś lepszy na dłuższych dystansach bo może zwyczajnie więcej to trenowaliście? Szybkość ciosów to kwestia techniki, nie sprawdzisz ani nie wyćwiczysz tego w domu.

Leczenie się psychiatryczne ma znaczenie bo jak Ci coś nie będzie wychodzić na sparingu to możesz wpaść w szał i uszkodzić partnera;) Na sali łatwo się wkurzyć jak coś nie wychodzi albo się obrywa od bardziej doświadczonego zawodnika
2

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1045
A czy jak się trener dowie, że leczę się psychiatrycznie to może mi zabronić trenować? Generalnie lubię sport i nie chce żeby mi ktoś zabronił trenować sztuki walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
A leczysz sie psychicznie ? ile masz lat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1045
Kiedyś się leczylem a czemu pytasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1045
Mam 29 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1045
To co, ludzie którzy chodzili kiedyś do psychiatry nie mogą trenować sztuk walki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1045
Amg27
A leczysz sie psychicznie ? ile masz lat ?


Poza tym co w tym śmiesznego...? Niektórzy tak mają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136788
Pytanie na co się leczyli. Nie widzisz różnicy między fobią społeczną a schizofrenią? Poza tym, edytuj posty a nie piszesz 3 wiadomości jedna pod drugą.

Leczyłeś się u psychiatry: leczenie zostało zakończone pomyślnie?

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1045
Tak na depresję. A czy w klubach to jakoś sprawdzają?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1045
Proszę odpowiedzcie, czy to jest sprawdzane w klubach. Czy trzeba jakąś opinie od lekarza psychiatry?


Zmieniony przez - Mma.mk w dniu 2018-06-24 18:04:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Egzamin oficerski- służba przygotowawcza

Następny temat

Boks początki

WHEY premium