SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Jaki spalacz tłuszczu wybrać 2018

Wysłana -
flex1976
Tu nie chodzi i zabijanie . Przy dobieraniu spalaczy czy tez innych suplementów musimy brac pod uwagę wiek , staż i dodatkowo parametry wzrost,waga itp .

Jeśli chodzi o spalacze, to wszystkie parametry które podałeś raczej nie mają znaczenia. Każdy reaguje inaczej, jednych klepnie najsłabszy spalacz z odrobiną kofeiny, inni mają efekt placebo. Inni zaś mogą ładować spalacze i nie czują nic. Sam niestety należę do ostatniej grupy. Najprostsza metoda to kupno spalacza i powolne dawkowanie w celu sprawdzenia działania oczywiście z głową. Doradzanie komuś w ten sposób czy może brać czy nie mija się z celem ale to jest tylko moje skromne zdanie. Skupiłbym się raczej na tym na jakim etapie redukcji jest kolega i czy konieczny jest jakikolwiek spalacz.
Zmieniony przez - tomcio11 w dniu 6/2/2018 5:08:26 PM

Zmieniony przez - tomcio11 w dniu 6/2/2018 5:11:22 PM

Zmieniony przez - tomcio11 w dniu 6/2/2018 5:12:30 PM
Wysłana -
Czyli 16 -to latek może zarzywac taka sama dawkę jak 30 -to latek ?tak uważasz ? ktoś ze stażem zerowym który wypijał jedna kawę w miesiącu może równać się z osoba która stosowała już przetreningowki naszpikowane stymulantami ??
Wysłana -
Chyba nie do końca przeczytałeś to co napisałem. Jeżeli chodzi o stymulanty każdy reaguje inaczej i każdy z głową!! sam pod siebie powinien dobierać dawki. Wiek nie ma tutaj znaczenia, nawet nie wiesz jaki syf biorą dzisiaj 16 latki pewnie taki po którym ja lub ty moglibyśmy nieźle odlecieć. Podatność na stymulanty to indywidualna sprawa każdego z nas no chyba że masz problemy zdrowotne ale to już inna bajka.
Sam będąc młodym ( mam dziś 40 lat ) ładowałem w siebie takie rzeczy i ilości że dzisiaj nie wiem jak bym zareagował. I choć dumny z tego nie jestem ale mogę się wypowiedzieć.


Zmieniony przez - tomcio11 w dniu 6/2/2018 5:28:29 PM
Wysłana -
Ok , tylko musisz brac pod uwagę ze my jako prowadzący ten dział nie możemy pochopnie polecać stymulantów .
Nie wszyscy szesnastolatkowie ładują w siebie różne środki
Wysłana -
Ok wiem że pomagacie tutaj młodzieży i szacun choć nie we wszystkim musimy się przecież zgadzać. ;)
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź