SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki spalacz tłuszczu stosować?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Potrzebna redukcja ok. 10 kg, z 74 kg do 64 kg. Dieta jest, trening 5 razy w tygodniu siłowy. Wiem, że niczego więcej teoretycznie nie trzeba, no ale gdybym chciała łykać jakiś spalacz tłuszczu przed treningiem to jaki najlepiej?

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Redukcja tkanki tłuszczowej jest etapem zmiany naszej sylwetki, a często nawet zdrowia na zdecydowanie lepsze. Z tego też względu staramy się wtedy zrobić wszystko, aby nasze starania wyszły jak najlepiej i efekt końcowy był zadowalający. Zależeć przede wszystkim nam powinno na zmniejszeniu poziomu tkanki tłuszczowej, zmianie obwodów ciała i wyglądu sylwetki, więc założenia Twoje z góry są nieprawidłowe. Masa ciała nie jest wyznacznikiem efektów. Nie świadczy ona o tym, jak wyglądamy.

W sytuacji, gdy masz dobraną dietę i treningi, mimo wszystko sugeruję dać je do sprawdzenia i oceny. Z doświadczenia wiem, że raczej nie będzie dobrze. Możesz to zrobić w tych działach:

1. Odżywianie i odchudzanie: https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html
2. Trening dla początkujących: https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html

Następnie możemy skupić się na dobrze spalacza tkanki tłuszczowej. Popularny termogenik jest suplementem, którego celem jest przede wszystkim:

- zwiększenie termogenezy,
- pobudzenie,
- zmniejszenie apetytu.

Wiele zależy od tego, jakie masz doświadczenie z tego typu suplementami. Bez wątpienia jednym z lepszych i bezpiecznych tego typu suplementów jest Allnutrition Redox. Zakupić możesz go tutaj: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Redox_Extreme-opis37698.html



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
kwestia ile masz lat i jakie masz doswiadczenie ze spalaczami?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
daj ankietkę działu https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała - ZAŁĄCZAM


2) wiek 30 LAT
3) waga/wzrost 72kg/ 168cm
4) staż treningowy POCZĄTKUJĄCA, 1.5 tygodnia
5) cel cyklu REDUKCJA
6) stosowane już wcześniej suplementy BRAK
7) stosowane wcześniej spalacze BRAK
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych BRAK
9) ilość dni wolnych od kreatyny NIE ROZUMIEM? Nie biorę keratyny
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) Mam catering, 1500kcal.
11)przewidziane finanse na cykl DOWOLNE
12) uwagi i sugestie


Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Drugie





Zmieniony przez - Musia w dniu 2018-04-09 19:06:39

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
na tym etapie spalacz wiecej niz zbedny

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Dlaczego? Chciałabym przyspieszyć ten proces :)

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Bo przy takim poziomie bf na razie jest zbędny, dasz dopiero jak się zastopuje redukcja, po co od razu zarzucać wszytskie możliwe sposoby, teraz sam powinien ładnie schodzić

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
dieta z deficytem plus trening silowy i aerobowy i smalec leci az milo

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264576
Musia

10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) Mam catering, 1500kcal.



to jest zdecydowanie za mało a jak słyszę catering to słabo mi się robi, jeśli chodzi o rozkład makro, znasz go w ogóle? co masz w tym cateringu? W redukcji najważniejsze jest to co jesz, a nie spalacze tłuszczu.
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Nene87
Musia

10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) Mam catering, 1500kcal.



to jest zdecydowanie za mało a jak słyszę catering to słabo mi się robi, jeśli chodzi o rozkład makro, znasz go w ogóle? co masz w tym cateringu? W redukcji najważniejsze jest to co jesz, a nie spalacze tłuszczu.


Odchudzałam się latami, próbowałam miliona diet, próbowałam z SFD Ladies rozsądnej redukcji typu 1800 kcal 120g węgli/130g białka itd (trochę teraz strzelam, bo już nie pamiętam dokładnego rozkładu, ale mniej-więcej był taki) i nigdy nie udało mi się zredukować. Dopiero pół roku na cateringu zaskutkowało -30kg łącznie w ubiegłym roku. Ja wiem, że szit, że lepiej trzymać czystą michę i liczyć samodzielnie, ale nigdy nie udało mi się schudnąć (konkretniej od około 12 lat) skutecznie.

Chciałabym docelowo dobić do 55kg. Teraz jeszcze dycha na caterignu, ostatnią dyszkę na spokojnie sobie strzelę ze zdrowym, rozsądnym rozkładem miski.

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na masę mięśniową dla kobiety?

Następny temat

Johimbina

WHEY premium