SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki spalacz tłuszczu?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 109395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 85 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13002
Mam już ułożoną odpowiednią dietę i trening. Do tego wszystkiego chciałbym dołączyć jakiś spalacz tłuszczu. Jest ich tak dużo na rynku, iż nie wiem który jest godny uwagi.
Jaki spalacz tłuszczu jest coś warty i jaki polecacie. Może ma ktoś jakieś pozytywne doświadczenia z takiego typu środkiem. Interesują mnie tylko środki legalne dostępne w sklepach.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Na rynku jest bardzo duży wybór środków wspomagających redukcję tkanki tłuszczowej. Różnią się składem, proporcjami tych składników, dawką w jednej kapsułce, mocą i ceną.

Jeśli nigdy wcześniej nie stosowałeś podobnych suplementów warto wybrać coś lekkiego np.: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Burn4All-opis34715.html

Burn4All ma dość dobry skład:
- ekstrakt z gorzkiej pomarańczy obniżający apetyt i pobudzający metabolizm
- ekstrakt z zielonej herbaty, dzięki któremu nasili się proces termogenezy i poprawi przemiana materii
- kofeina mająca pobudzające działanie
- ekstrakt z Garcinia Cambogia zmniejsza uczucie głodu, hamuje syntezę kwasów tłuszczowych
- tyrozyna poprawi wytrzymałość poprzez zmniejszenie uczucia zmęczenia
- pieprz cayenne nasila proces lipolizy i ma wpływ na wzrost tempa metabolizmu
- chrom wpływa na proces metabolizmy węglowodanów i reguluje poziom cukru w krwi
- l-karnityna podwyższa temperaturę ciała i zwiększa utlenianie kwasów tłuszczowych

Zanim jednak sięgniemy po tego typu suplementy dobrze zdać sobie sprawę na jakim jesteśmy etapie. Jeśli trenujesz już długi czas, przeprowadziłeś redukcję za pomocą odpowiednio zbilansowanej diety i treningu i zależy Ci na doszlifowaniu formy to jak najbardziej można włączyć spalacz do swojej suplementacji. Jeśli natomiast dopiero zaczynasz to na tym etapie suplement ten jest zbędny. W pierwszej kolejności należy wykorzystać potencjał znajdujący się w możliwościach dietetycznych i treningowych. Już samo wprowadzenie pewnych ograniczeń i zasad przyniesie pierwsze efekty. Wielu osobom wydaje się, że spalacz w cudowny sposób zredukuje tkankę tłuszczową, ale niestety tutaj nie ma drogi na skróty. Najlepsze efekty stosowania reduktorów tkanki tłuszczowej osiągają osoby, które już mają dość niski poziom tkanki i pracują nad detalami.

Warto zatem przemyśleć najpierw swoją dietę, trening a dopiero później włączyć suplementację.

Do poczytania:
https://www.sfd.pl/HMB__jak_i_czy_działa_-t117011.html
https://www.sfd.pl/Spalanie_tłuszczu_i_dolna_część_brzucha_jak_zacząć_-t588318.html
https://www.sfd.pl/Adipex__Czeski_lekk_na_odchudzanie_INFO-t443213.html





Zmieniony przez - lubiekaszke w dniu 2016-11-08 16:11:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 233
Ja używałem L-karnityny z Vitalmaxa w płynie. Naprawde dobry środek, chodź nie na każdego działa.
1

Kreatywni relatywnie lepsi ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 543 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3487 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31473
dokladnie, dla niektórych to placebo

edit: do pierwszej wypowiedzi/odpowiedzi

Zmieniony przez - Mariusz987 w dniu 2007-02-09 14:38:18

- Siema. I jak, masz te zakwasy po wczorajszym wf ? Rozlał ci się kwas mlekowy?

+ No mam. Teraz czekam, aż go wp******i glukoza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 498 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 94371
na forum dobre opinie zbiera scorch. bede sie na nim redukowal za kilka miesiecy.
pamietaj ze sam spalacz to jedynie maly ulamek sukcesu.
do osoby proponujacej efke bez pytania sie autora o stan zdrowia itp - ******lnij się w potylicę
1

Where Were U in '92?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TS bym polecił , wg mnie jeden z lepszych spalaczy na polskim rynku .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
tse to lipa, duzo ludzi moze to poswiadczyc na forum.
Trzeba duzo tego jesc , a 2 puchy na cykl to minimum.
Lepiej meta burn dyma burn scorch z tanszych.
thermal blasta masz chyba za 99 zl jesli dobrze pamietam, a to juz jest petarda.
starego thermala tez kupisz za 99 zl.
dobrze sie zastanow zanim cos kupisz i patrz na sklady, przelicz ile musialbys jesc i ile kasy wydac.
Jesli masz kase to sie nie zastanawiaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 619 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17306
Thyrotherm polecam 99zł,a co do tse to się zgodze dużo trza tego brać aby poczuć cokolwiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
Ceny na Thermala 99zl. juz nieaktualne, dla mnie najlepsze spalacze
3

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 85 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13002
A co sądzicie o Olimp Thermo Speed Extreme? Cena całkiem całkiem i te broszury reklamowe
Daje to coś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kraetyny

Następny temat

Czy powinienem zacząc brać jakieś odżywki/suple?

WHEY premium