SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Jaki spalacz -

Wysłana -
Cześć,

Aktualnie jestem na etapie redukcji.
Zacząłem w kwietniu z poziomu 76kg - bf około 18%.
Aktualnie - powiedzmy maj - 72kg - bf około 12-14%.
Zostało mi 4 tygodnie redukcji i chciałbym wrzucić spalacz, tak żeby zejść do 10%.

Wiek 30 lat, staż 2 lata.
Aktualna suplementacja - mono (dnt - 5g po śniadaniu, dt - 5g po śniadaniu + 5g po treningu) + cytrulina (tylko dt - 5-10g przed treningiem) + beta alaniana (5g z kretą)
Suplementy diety - kompleks witamin + omega3 + kwas alfaliponowy

Z jakiś moich typów to myślałem Berrator czy T-Bruner.
Co do mocniejszych środków lub dodatków typu Joha to prosiłbym również o info skąd to można kupić, bo nie można tego kupić z regularnej "półki w sklepie" ;)

Za wszystkie rady serdeczne dzięki :)

Zmieniony przez - sony_1000 w dniu 2018-05-12 09:58:33
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Niestety ale nie podajemy tutaj informacji na temat kupna i sprzedaży . Szukaj na aukcjach
Wysłana -
flex1976 - przeglądam od czasu do czasu forum i zdaje sobie z tego sprawę :) może źle to ująłem. Skupmy się może na doborze i skorzystajmy z Waszego doświadczenia. W internecie jest mnóstwo hejtu i dobrych opinii na temat każdego jednego spalacza - Ci, którzy nie schudli bo nie trzymali diety i/lub za słabo trenowali hejtują, Ci którym się udało przeważnie dają 5 gwiazdek, bo uwazają go za "cud". Takie skrajności.

Edit. - inne pytanie - czy "standardowy" spalacz zrobi robotę czy raczej pchać się w coś dodatkowego?

Zmieniony przez - sony_1000 w dniu 2018-05-12 10:45:40
Wysłana -
wiraj,
tak, spalacz ktory dostaniesz na rynku bez problemu powinien zadzialac
glownie ma on na celu podtrzymanie aktywosci i ma pozowlic na zrobienie solidnego treningu
moze byc to np black bombs od doriana w prochu
Wysłana -
Sam się czaje na dorian i czekam aż będzie dostępny https://www.sfd.pl/sklep/Dorian_Yates_Black_Bombs-opis29416.html 
Wysłana -
Dzięki za info. Przyznam, że od Dorian już od jakiegoś czasu jest niedostępny. Co jakiś czas sprawdzam dostępność :)
Wysłana -
Panowie,
Ciągnąc wątek - co do johy - podobnie jak ze spalaczami - najróżniejsze opinie. Która firma jest na "topie" - HAYA, PALMAS, NATURE PHARM, PRIME czy może HADES? Każda ma mniej po równo dobrych i złych komentarzy.

Zmieniony przez - sony_1000 w dniu 2018-05-14 16:30:18
Wysłana -
Jak trafisz dobra partie to wszystkie będą działać
Wysłana -
dokladnie, niestety z produktami tego typu jest ten bol, ze kazda partia praktycznie dziala tak samo
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź