SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Jaki spalacz?

Wysłana -
Hej,

mam pytanie co do spalacza. Chetnie bym wypróbował taki specyfik i znalazłem 2 ciekawe :

-burn4all 100 cap w takiej okrągłej buteleczce
-thermo speed extreme

Co prawda wg tabelek chyba lepiej wypada ten pierwszy cena /ilość. Czy warto stosować?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
To zależy czy potrzebujesz wogole spalacza . Nie podales żadnych informacji o sobie . Jednak jeżeli miałbym wybrać ro rownież postawiłbym na opcje nr1
Wysłana -
Jakie masz % body fatu? Ile już czasu redukujesz?
Wysłana -
Tak pi razy oko 20 parę % powinno być teraz. A o tym spalaczu pomyślałem, między innymi dlatego, że w ogóle nie piję kawy. A czytałem o wielu pozytywnych aspektach tego środka. Poza tym zależałoby mi by nie stracić za dużo masy mięśniowej (ok 80-84kg mam teraz).
Wysłana -
A ile już czasu redukujesz? Jaki rozkład makroskładników i ile kcal spożywasz?
Wysłana -
Wrzucę jakiś taki randomowy dzień. Jeśli chodzi o redukcję to około miesiąca.

Wysłana -
Hmm lipa mało kcal jak na początek redukcji. Spalacz zbędny. Zapraszamy do działu odżywianie bo przy takiej diecie zatrzymasz się za miesiąc na amen i bęzie trzeba ciąć kcal.
Wysłana -
dokladnie jw. poza tym dieta wymaga zdecydowanej poprawy.
Wysłana -
Z dieta akurat ciężko mi kombinować bo mam z góry narzucona od dietetyka :/. A, że glodu nie czuje i na razie trace tylko tłuszcz to byłem przekonany, ze po prostu odpowiednio dobrana do mojego organizmu. Co prawda w tej chwili trochę zwiększam sobie ilość białka do okolo 150-170g w zależności czy ćwiczę czy nie.
Wysłana -
to czas zmienic dietetyka
Wysłana -
Jw bo ten jest slaby
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź