SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki spalacz?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14630
To niestety nie takie proste no mam wykupione na pol roku (chęć poprawy czegoś w życiu). A da się coś "dodać" by lekko skorygować nie zmieniając całości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
zapraszamy do dzialu odzywianie. trzymajmy sie tematyki dzialow

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
dieta wymaga korekty, musisz naprowadzic dietetyka na to, aby ulozyl diete pod sportowca, a nie kowalskiego typowego

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14630
Dlatego sam podbiłem trochę te białko. Efekt jest taki, że udało się stracić łącznie w 1.5 miesiąca około 4-5 kg tłuszczu przy stałym zachowaniu mięśni,ale z drugiej strony bardzo to wolno idzie i kolejna sprawa pewnie na minus to fakt, ze ciągle każde badanie mi pokazuje dość mocne odwodnienie, a ja już więcej niż teraz to i tak pić nie mogę fizjologiczne nie wyrabiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Temat diety jak widzę nadal wałkowany https://www.sfd.pl/Ćwiczenia_na_redukcję_-t1161601.html


Skupianie się na magicznych wagach dietetyków układających facetom diety na 2000 kcal nie prowadzi do niczego dobrego.

Wszyscy się na tego biednego dobrego dietetyka uwzięli

To, że Ci waga napisała że masz mięśnie w ilości xx % może być wierutną bzdurą. Liczą się obwody i kompozycja sylwetki (naoczna obserwacja jej estetyki) Tak samo jak jakieś nadmiary/ niedobory wody.


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-02-14 21:08:03

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 88
Hej, stosował ktoś spalacz Redexx treca? Jak efekty? Wcześniej zażywałam Thermo fat burner ale po jakimś czasie źle się po nim czułam (jakbym wypiła conajmniej 5 kaw na raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
Monini90
Jak efekty?


efekty zaleza od diety, a nie od spalacza.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 88
Pytanie dotyczyło konkretnego spalacza a nie diety
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalac Lipo 6

Wiecej