SFD.pl Po siłowni, o siłowni

Dodaj odpowiedź

Jaki spalacz?

Wysłana -
Witam, mam pytanie do bardziej obeznanych użytkowników. Moje pytanie to, jaki powinienem wybrać spalacz na redukcję? Jestem zielony w tym temacie, jednakże mam pojęcie o diecie i treningach, dzięki czemu zrzuciłem już 10 kg zbędnego balastu. Tak więc co polecilibyście mi, żebym mógł dołożyć do mojej redukcji? Kwota nie ma tu znaczenia, mogą to być jakieś droższe produkty. Z góry dziękuje.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
jeżeli masz pojęcie o diecie i treningach i robisz dobre postępy to nie widzę potrzeby wrzucania suplementów chyba wiesz że lepiej zrzucić powoli tłuszczyk żeby mięśnie zbyt nie dostały w kość :)
Wysłana -
Tak wiem, jednak efekty z czasem nie będą już tak dobre, aż w końcu nadejdzie ten "ostatni bastion" gdzie będzie już bardzo trudno. Osobiście wolę się dowiedzieć wszystkiego zawczasu, a nie motem szukać odpowiedzi na ostatnią minutę, dlatego pytam.
Wysłana -
im blizej konca tym bardziej tnij wegle i dokladaj kardio i rob 1 dzien przerwy w tygodniu (jedz porzadnie naladuj sie weglami mi pomaga) jusz 20 kg w dol ale im blizej konca tym wolniej idzie
Wysłana -
Dziękuje za odpowiedzi, ale nie o to pytałem.
Wysłana -
to wez efydryne aspiryne i kofeine i ci sie spodnie spala
Wysłana -
zapytaj zaawansowanych w jakich dawkach lepszego spalacza wedlug mnie chyba nie ma
Wysłana -
i pij wode z sokiem z cytryny i z pieorzem cajene
Wysłana -
Przyjacielu oszczędź sobie głupich odpowiedzi. W ramach sprostowania napiszę; chodzi mi o suplement diety dostępny w sklepach.
Wysłana -
sorry ale owodzie z sokiem z cytryny i pieprzem cajene mowilem serio w wiekszosci spalaczy jest ten pieprz jest cholernie ostry i przyspiesza przemiane materii jesli chodzi o spalacz to zapytam jutro na silce o opinie i dam ci znac
Wysłana -
http://www.sfd.pl/XTreme_Stack__najsilniejszy_spalacz_tłuszczu_!-t391284.html zobacz to
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź