SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Jaki roller na początek

Wysłana -
Witam Trenuje dosc intensywnie 4-5 razy w tyg sw,siłka,interwaly.. Samo rozciaganie nie pomaga i mięśnie mam strasznie pospinane, zwłaszcza odcinek ledzwiowy,uda,łydki. Postanowiłem zakupić roller ale nie bardzo wiem jaki, wyczytałem że do kręgosłupa lepiej gładki, a z kolei na uda czy łydki taki z wypustkami. Przeglądam allegro ale od groma tych rollerow, czy taki połączony 2 w 1 będzie dobrym wyborem czy poleci ktoś coś od siebie ? Z góry dzięki ;)

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jak dopiero zaczynasz przygodę z rolowanie to weź najtańszy roller może być z wypustkami bo one i tak są bardzo miękkie więc na początek są dobre.
Wysłana -
Jakikolwiek nada się każdy prosty. Bez wypustek gładki możesz dać na start
Wysłana -
na kregosłup jest dobry tzw fistaszek mozesz go zrobic z dwóch piłeszczek tenisowych
Wysłana -
Nie na kręgosłup, tylko prostowniki grzbietu A tak to polecam jakikolwiek.
Wysłana -
anubis fistaszkami masuje sobie kregoslup interpretacja dowolna
Wysłana -
Chyba najlepszym dealem jest przejść się do TKmaxxa najbliższego. Tam są często mega promocje. Ja właśnie tam kupiłem za 45 złotych. Solidny i na początek wystarcza mi.
Wysłana -
Swego czasu były w biedronce za grosze. Choć ja wolałbym dołożyć i kupić coś porządnego. Nie ma co przesadzać, jeden roler starcza na długie miesiące albo lata, więc można odżałować te 100-150zł.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-08-06 08:44:43
Wysłana -
Viador
Chyba najlepszym dealem jest przejść się do TKmaxxa najbliższego. Tam są często mega promocje. Ja właśnie tam kupiłem za 45 złotych. Solidny i na początek wystarcza mi.

Jakiej firmy kupiłeś ten roller? Bo za 45 zł to nie jest tanio. Bo trochę można dołożyć i kupić np black roll już zawodowy roller.
Wysłana -
Po 30zl ostatnio widziałem w martes
Wysłana -
rion10
Viador

Jakiej firmy kupiłeś ten roller? Bo za 45 zł to nie jest tanio. Bo trochę można dołożyć i kupić np black roll już zawodowy roller.

Roller firmy tiguar.
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź