SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki rashguard?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33792

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1044
Witam,
Chciałbym się dopytać kogoś kto używa rashguardu na treningach jaki polecacie, jakiej firmy, gdzie można kupić na necie. Lepiej długi, czy krótki rękaw. Czy ktoś mógłby mi doradzić.
Pozdro

"...Ból jest tymczasowy, duma jest wieczna..." - Enson Inoue

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3273
Witaj.Rashguard jest niezastąpiony.Sprawia,że nie kapie z Ciebie pot,przy treningu grapplingu partener nie musi martwić się o to,że gdzieś zawinie mu się palec(najczęściej od stopy).Ja używam sprzętu różnych firm,ale moim zdaniem najlepsze rasze ma C2F. www.c2f.pl
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
C2F to wyjątkowe g****. Mój kolega używał i jest bardzo niezadowolony. Po pewnym czasie robiły się an nim granulki, nie oddychał i śmierdział tak że nie dało się wytrzymać.

Jeśli interesuje Cie najwyższa jakość to polecam rashguard Koral. Nie zawiedziesz się. To najlepsze Rashe na rynku. Dobre są jeszcze rashguardy Keiko Raca. Poszukaj na Allegro bo są tańsze nawet o 40 zł od tych w sklepach internetowych.

Ja kupiłem swój rash Korala za 160 zł i jestem bardzo zadowolony. Nie słyszałem jeszcze żeby ktoś nie był. <asz gwarancje tego że długo Ci posłuży. Bardzo wygodnie się w nim ćwiczy. Lepiej wydać te 160-195 zł i być zadowolonym niż wyrzucić 90 zł w błoto kupując taki szmelc jak C2F albo Manto.

Zmieniony przez - vtserafin w dniu 2007-12-13 10:32:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3273
Nie spotkałem się jeszcze z ciuchem,który by nie śmierdział jeśli się go przepoci i nie wypierze...
Rasze Keiko i Koral są w przedziale cenowym 160-200zł,a c2F ok 80zł i myślę,że to też jest jakiś argument dla zawodnika z małym stażem treningowym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1044
Szczerze mówiąc to myślałem o rashguardzie firmy Manto, ale jeśli jest aż taka różnica jakościowo. Nie chce żeby sie po pól roku rozwalił. Tylko ta cena. Polecacie długi, czy krótki rękaw??

"...Ból jest tymczasowy, duma jest wieczna..." - Enson Inoue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3878
Jak na poczatek wzialbym cos z nizszej polki typu Manto lub C2F, chyba ze kasa nie gra roli to Koral rzecz jasna.

Co do krotkiego czy dlugiego rekawu w rashu, sam wybierz nikt Ci nie powie, co lepsze, bo jedni lubia krotki inni dlugi.
pzdr

Zmieniony przez - Przemas86 w dniu 2007-12-13 13:27:56

MMA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3273
Jeśli trenujesz codziennie,to musiałbyś mieć z dwa rashe,bo nie nadążysz prać i suszyć po treningu.Więc kup sobie najpierw któryś z tych tańszych typu c2f czy manto,a jeśli będzie później Cię stać i stwierdzisz,że nie jesteś zadowolony z powyższych,to zaszalejesz i kupisz coś droższego
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1044
dzięki za rady. Tak właśnie zrobię. W sumie to dla brata treningi ma 5 razy w tygodniu z 3 lata już trenuje i dawał sobie rade bez. Na zmianę ma grappling z uderzanymi, więc da sobie rade chłopak.
Pozdro

"...Ból jest tymczasowy, duma jest wieczna..." - Enson Inoue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Ja nie mam problemów z wysuszeniem rasha. Wisi w nocy na sznurku i rano jest suchy. Myśle że nie ma sensu wydawać pieniędzy na dwa rashe. Lepiej kupić jeden ale porządny.
...
Napisał(a)
Usunięty przez renegat44 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1044
a co myślicie o rashach takich firm jak red nose, clinch gear, gameness, czy keiko raca. Na rasha Korala mnie nie stać, a na allegro nic nie ma. To co widziałem na necie to powyżej 200zł. Chciałbym żeby trochę posłużył Braciakowi ten rash.

"...Ból jest tymczasowy, duma jest wieczna..." - Enson Inoue

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kondycja i wytrzymałość

Następny temat

WEC 31 - WYNIKI

WHEY premium