SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki prezent kupić swojej dziewczynie na Walentynki?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 676
Zbliżają się Walentynki, i nie wiem, co mam kupić swojej dziewczynie w ten dzień.
Myślałem ją zabrać do kina, kupić klasycznie kwiaty itd., ale chciałbym jej dać coś innego w tym roku. Co polecacie?

lightweight baby!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
A co ona lubi moze wiesz że chciałby by coś dostać, może jakąś torebkę, a moze jej się portfel zniszczył.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 18
Według mnie prezent powinien być przede wszystkim praktyczny. Dlatego w tej sprawie jest to zawsze indywidualne podejście.

-To wojna?-zapytał
-Ależ nie, to nasze życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Również uważam, że jeśli nie chcesz banałów to jednak coś praktycznego

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 676
Dzięki za porady.
Finalnie kupiłem jej misia Edycja ze względu na link. Mam nadzieję, że będzie zadowolona.




Zmieniony przez - chlopzmalopolski w dniu 2018-01-31 09:11:00

Zmieniony przez - georgu w dniu 2018-01-31 11:29:24

lightweight baby!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Nie wstawiamy linków do sklepów itp

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Pokaż fotkę tego misia

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15
Najlepiej zakupić coś nieoczekiwanego. Nikt z nas niestety nie będzie wiedział lepiej niż Ty.
2

Chciałam się zakochać w kimś przystojniejszym, ale zakochałam się w tobie. Nic na to nie poradzę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 325
w tym roku postanowiłem się trochę wysilić i zrobię nam kolację :D zobaczymy jak wyjdzie :D




Zmieniony przez - karlik00 w dniu 2018-02-13 08:52:55

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-02-13 14:19:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 198
Żeby trafić z dobrym prezentem trzeba na prawdę pogłówkować. Trzeba dokładnie przeanalizować wszystkie aspekty życia poza zawodowego naszego celu i wtedy dobrać prezent.

Przecież historia rodzinna jest pojedynkiem wielu różnych opowieści, a wygrywa go ten, kto bardziej się uprze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2099 Napisanych postów 3496 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86492
omnadren
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hantle, czy warto takie ?

WHEY premium