SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

Jaki plan na odchudzanie bo wszystkimi już trenowałem

Wysłana -
Szukam jakiegoś planu treningowego którym jeszcze nie trenowałem na odchudzanie gdzie spalę tkankę tłuszczową i aeroby trenuję i dietę też chcę trzymać.A mam 34 lata i 164 cm wzrostu i 80 kg i posiadam ławkę regulowaną z modlitewnikiem i obciążeniem 80 kg i poręczę do pompek i drążek do podciągania i hantle sztangę i wszystkimi planami już trenowałem.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
No to jak wszystkimi planami już trenowałeś to pewnie źle trenowałeś i się źle odżywiałeś, jak efektów tych treningów nie ma
Wysłana -
Zobacz ,jak to zrobił Karol

Wysłana -
A jaki polecacie plan na odchudzanie nie wiem może FBW i czy tu na forum są.
Wysłana -
Polecałbym się skupić na diecie a treningi jeśli mają wspomóc utratę tkanki to polecałbym jakieś składanki metaboliczne.
Wysłana -
Obejrzyj dokładnie film-są tam odpowiedzi na twoje pytania.

Nie ważne są misterne plany-najważniejsza jest determinacja i ciężka praca na treningach i przy diecie.

Karol nie miał kompletnie pojecia o tych sprawach i unczył się w trakcie redukowania-po prostu ogromna determinacja nie zastapi najlepszych planów i najlepszej diety.
Wysłana -
Nie ma takiego czegos jak trening na redukcje wiec piszac robilem je wszystkie pokazujesz tylko ze slaba wiedze masz I tak naprawde do konca nie wiesz sam co robiles. Za redukcje tkanki tłuszczowej jest odpowiedzialna dieta z ujemnym bilansem kalorycznym a treningi silowe czy aerobowe to czynniki poglebiajace ten ujemny bilans. Najlatsiejsze polaczenia sa w mojej opini najlatwiejsze. Najpierw odpowiednia micha a potem dobrac trening do swoich upodoban, jesli masz duzo czasu i lubisz bardzo cwiczyc to 5 dniowy split bazujacy na cw. Wolnostawowych jesli mniej czasu to jakis FBW czy 2 - 3 split typu push & pull. Zasada treningu jak na masie ciezko mocno ale z glowa reszte zalatwia Aeroby czy HiiT albo kombinacja tych 2 aktywnosci.
Wysłana -
Również polecam dietę. Trening może być taki sam jak w okresie budowania masy.
Wysłana -
A jaki split lub fbw z forum i gdzie jest?
Wysłana -
http://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html 
Wysłana -
I dietę daj do sprawdzenia w dziale odchudzanie. Przyda się korekta.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź