SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki plan cwiczen na mase (+ sile) w domu mahac hantle i drazek?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2273
Hejka. Za tydzien chce zaczac cwiczyc. Ogolbie jestem strasznie chudy - 53k majac 176 przez co sila tez niezbyt. zakupilem ostatnio drazek i hantle 4kg. Zalezy mi by teraz na wakacje w 2 miesiace lekko w mase pojsc ale by rzezba tez byla. Zslezy mi najbarfzoej na brzuchu klacie i bicepsach by to jakos wygladalo. Dodatkowo mam zamiar kupic gainer. Jaki plan treningowy polecacie? Dokupic cos? Czy w dwa miesiace uda mi sie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13190
Raczej drążkiem i hantlami 4kg masy ani rzeźby nie bedzie, gainer nie jest potrzebny. Dodatkowo w 2 miesiace tez wiele sie nie stanie wiec proponuje zapisac sie na siłownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2273
ANISK
Raczej drążkiem i hantlami 4kg masy ani rzeźby nie bedzie, gainer nie jest potrzebny. Dodatkowo w 2 miesiace tez wiele sie nie stanie wiec proponuje zapisac sie na siłownie.


A silka pomogls by wyrzezbic i mase w 2 miesie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domu czy warto zakupić

Następny temat

trening z masą własnego ciała zamiast siłowni

WHEY premium