SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki orbitrek/crosstrainer?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2073
Witam
Od poniedziałku zacząłem ćwiczyć we własnej siłowni z pewnych względów opuściłem klub, w którym ćwiczyłem od 13 lat. Na razie, póki co, mam mało sprzętu ale doświadczenie z lat treningów pozwala mi na tym co mam, przećwiczyć wszystkie partie. W związku z tym, ze teraz mam siłownię w domu, żona nabiera ochoty na treningi, ale tu warunek: Musi być Orbitrek! W sumie cardio robię na rowerku w domu od 2 lat i z orbitreka tez bym skorzystał.Pytanie:
Jaki orbitrek/crosstrainer (bo w sumie orbitrek to nazwa własna) kupić? Chciałbym by było to dobre, trwałe, nie zaczęło zgrzypieć po tygodniu. Nie interesują mnie bajery typu tętno, kalorie itp, tylko dobra trwała konstrukcja, maszyna magnetyczna. Co polecicie, jeśli macie jakieś doświadczenie w kwestii? Budżet to 500 PLN, bardzo chętnie używany lepszej klasy.
pzdr
tomek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24
niestety nie doradze jaki ORBITEK , ALE CHCIALABYM SIE ZAPYTAC JAK MOZNA , czy moze pan wie cos na temat tej maszyny ,chodzi mi glownie o to czy jesli mam problemy z zylakami moge cwiczyc na ORBITEKU, bo wydaje mi sie bardziej motywujaca maszyna niz rower , bardzo prosze o odp !!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2073
EWUNIA1279: nie jestem lekarzem - nie wiem. Wydaje mi się jednak, ze przy problemach z żylakami właśnie powinno się ćwiczyć. Na serio nie jestem w stanie Ci pomóc.
pzdr
tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24
ok! rozumie i dzieki za odp,udanych treningow i powodzenia w zakupie maszyny!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 759
tylko i wyłącznie kettler
http://allegro.pl/orbitrek-kettler-verso-100-12-kg-idealny-stan-i1262029387.html
podyskutuj cenę, łatwo zjeżdzają o 100 zł żeby sprzedać. Nie bierz innych firm, ja mam rowerek i orbitrek tej firmy, ważę 100 kg i bez problemów się ćwiczy!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29
Witam
Mając duże doświadczenie w temacie orbitreków osobiście polecam troche droższe modele.
Jak narazie wypróbowałem firmy:
-York
-Spokey
-Kettler
-Thorn
i inne.
Dużo zależy od wagi i tego, jak ostry trenig robimy.
W firmie używam Thorna, bo ma najlepszy stosunek ceny do jakości.
Kettler i York też jest dobry, ale drogi. Spokey - zależy od modelu.
Za ok 500zł polecam używanego Thorna z Allegro.
Tańsze orbitreki - dobrze zapoznaj się z warunkami gwarancji i jeśli będziesz niezadowolony, to zawsze możesz go zareklamować.

Polecam oczywiście wypożyczenie dobrego orbitreka z mojej wypożyczalni. Jeśli Ci się nie spodoba, to przywieziemy inny.
Pozdrawiam.
http://orbisfera.pl/

http://orbisfera.pl/
Nie masz czasu chodzić na fitness? Nie lubisz tłumów na siłowni? Chcesz trenować w zaciszu własnego domu oglądając ulubiony serial, bądź słuchąjąc ulubionej muzyki?
Z doświadczenia wiemy że kupiony sprzęt sportowy używany jest kilka miesięcy a następnie dogorywa w garażu lub na strychu. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i swoje ciężko zarobione pieniądze. Wypożycz rowerek stacjonarny, a po miesiącu zamień go na orbitrek. Nie płać za sprzęt, kiedy jesteś na wakacjach, lub po prostu robisz przerwę w treningach. Z nami to Ty decydujesz kiedy i na czym ćwiczysz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 168
za taka cenę to tylko jakiś używany i to jeszcze musi być super okazja. Polecam Thorna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwód klatki piersiowej

Następny temat

Co sądzicie o siłowni GRYF w Częstochowie ?

Wiecej