SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki nandrolon na dobrą masę

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 101 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8045
Niedługo będę robił masę, zależy mi na dobrej jakości mięśnia, dieta i trening wiadomo podstawa żeby robić dobrej jakości masę ale środki też chcę wybrać z głową. Więc jako podkład test cyprio, inj tak czy siak eod będą. Chcę do tego dorzucić deke i mam parę estrów do wyboru. Macie jakieś doświadczenia poza npp i długą deką? Mało informacji znalazłem na temat niektórych.
Nandrolon Base - bardzo szybka deka, jako pw?
Nandrolon Decanoate - długa deka
Nandrolon Phenylpropionate - npp
Nandrolon Propionate - okres półtrwania 2x mniejszy niż npp
Nandrolon Cypionate - interesujące
Nandrolon undecylate - dłuuuga deka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Osoby stosujące środki dopingujące lub mające taki zamiar często zastanawiają się jaki środek wybrać ze sporej gamy dostępnych. Bez wątpienia wybór ten powinien być przemyślany i poprzedzony uzyskaniem sporej ilości wiedzy i informacji na jego temat. Tego, jak wpłynie na Twój organizm i jakie mogą być tego skutki uboczne.

Nandrolon bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych środków dopingujących na rynku. Nie tylko w przypadku osób mocno zaawansowanych, ale również tych zaczynających stosować doping. Wyróżnić można następujące jego rodzaje:

- Nandrolon Base,
- Nandrolon Decanoate,
- Nandrolon Phenylpropionate,
- Nandrolon Propionate,
- Nandrolon Cypionate,
- Nandrolon Undecylate.

Wybór można rozważyć między Nandrolon Phenylpropionate, a Nandrolone Decanoate. Pierwszy szybciej zaczyna działać, ale można również zaobserwować mocniejsze zablokowanie. Można stosować przez 20 tygodni: 1-6 100 mg, 7-12 125 mg, 13-20 150 mg.

Pamiętaj jednak o tym, że środki dopingujące stosujesz na własną odpowiedzialność i należy się liczyć z ich skutkami ubocznymi.



1

Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21742 Napisanych postów 71301 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575831
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 101 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8045
Myślałem że jeśli pytam o środki to nie muszę dodawać ankiety.
Obecnie jest redukcja ale środki muszę z dużym wyprzedzeniem znać.
1. WIEK: 21
2. WAGA: 82
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 110
-udo: 61
-talia: 86
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2,5 roku
6. DIETA:
-białko: 3g
-węglowodany: 3g
-tłuszcz: 1g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: od 4 miesięcy test enan 250mg e4d, bd rezultaty
8. TRENING: split 6x w tygodniu, 2x w tygodniu każda partia
9. CEL CYKLU: W miarę dobrej jakości masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: -
11. POZIOM BF%: 15%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Tycia
13. STAN ZDROWIA: Bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2340 kcal
16. WYNIKI SIŁOWE: nie sprawdzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21742 Napisanych postów 71301 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575831
Daj dd lub npp.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 101 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8045
Chyba skuszę się na npp bo szybciej się wkręca i nie musiałbym tak długiego cyklu robić i po cyklu dam minicut a potem się zobaczy. Myśląc o dd planowałem 20 tyg, ile tyg można dać npp?
Tak z ciekawości ktoś miał kontakt z pozostałymi estrami?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93250 Napisanych postów 362742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664012
HIS
Chyba skuszę się na npp bo szybciej się wkręca i nie musiałbym tak długiego cyklu robić i po cyklu dam minicut a potem się zobaczy. Myśląc o dd planowałem 20 tyg, ile tyg można dać npp?
Tak z ciekawości ktoś miał kontakt z pozostałymi estrami?


npp ile chcesz i można podbijać dawki np. co 4 tyg o 25 mg w gorę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205426
HIS

....
Więc jako podkład test cyprio, inj tak czy siak eod będą. Chcę do tego dorzucić deke i mam parę estrów do wyboru. Macie jakieś doświadczenia poza npp i długą deką? Mało informacji znalazłem na temat niektórych.



Po co Ci cypio skoro chcesz bic co drugi dzien?
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 101 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8045
Aleks

Po co Ci cypio skoro chcesz bic co drugi dzien?

Od niedawna zacząłem wbijać enan eod, mniejsze wahania hormonalne jak na razie mniej syfów mi wychodzi więc jak dla mnie warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21742 Napisanych postów 71301 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575831
HIS
Chyba skuszę się na npp bo szybciej się wkręca i nie musiałbym tak długiego cyklu robić i po cyklu dam minicut a potem się zobaczy. Myśląc o dd planowałem 20 tyg, ile tyg można dać npp?
Tak z ciekawości ktoś miał kontakt z pozostałymi estrami?



NPP szybciej się wkręca, silniej też blokuje i na dłużej, przynajmniej mnie i wielu innych osób też.

---
Jeśli chcesz polecieć 20tyg NPP to daj tak:


1-6 100mg
7-12 125mg
13-20 150mg

---
Biłem Nandromix-200 - decanoat/npp/undecanoat
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
HIS
Aleks

Po co Ci cypio skoro chcesz bic co drugi dzien?

Od niedawna zacząłem wbijać enan eod, mniejsze wahania hormonalne jak na razie mniej syfów mi wychodzi więc jak dla mnie warto.



Taaaa , daj spokój . Wahania to możesz mieć jak będziesz wbijał co ponad tydzien . Wystarczy spokojnie e5d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21742 Napisanych postów 71301 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575831
Biłem testa 8mies 1vial co 15dni bo tylko tak miałem możliwość i jakoś przeżyłem
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl a lipo

Wiecej