SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki nandrolon na dobrą masę

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 101 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8045
Po prostu gdzieś tak wyczytałem i postanowiłem sprawdzić, dziękuję za wasze rady, tak czy siak będzie eod razem z npp :)
Jeszcze mam takie małe pytanko.
Od 16 tyg leci test enan 250 e5d potem e4d. 3 tygodnie temu zmieniłem lab i wiele rzeczy się zmieniło, jakby lepsze nabicie, libido okrutne, samopoczucie super, włosy bardziej lecą dużo więcej syfów, lepsza siła.
Poprzedni lab nie był zły, test ogólny w skali 2,5-8,6 był 42 a teraz z nowego labu 50,5, SHGB nie badałem. Te wyniki z labu chyba mają mało wspólnego z rzeczywistymi odczuciami? Tego 42 mało co czułem a 50 robi robotę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Zrób sobie inj test+npp 3x week pon/śr/pt.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
krzykacz
Zrób sobie inj test+npp 3x week pon/śr/pt.
otoz to ja teraz bije test+master a i bije takim schematem jw zreszta juz jakis czas temu wlasnie po przeczytaniu postow Krzykacza nt iniekcji bije takim samym schematem czyli pon/sr/pt lub pon/czw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1360
Zapytam z ciekawosci na enan jakiego labu przeszedles , ze poczules taka roznice ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1521
jaki nandrolon na dobra mase? nie ma znaczenia ktory wbierzesz, kwestia odzywiania
wybieraj pomiedzy decanoate a phenylopropionatem, we wszystkich innych estrach jak bedziesz mial szczescie to i tak bedziesz mial jeden z tych dwoch estrow wiec nie ma co przekombinowywac czy przeplacac.
z dwojga zlego (nie polecam nandrolonow nikomu) bralbym phenylopropionat


Zmieniony przez - kevinzet250 w dniu 3/27/2018 1:14:38 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 101 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8045
bronek22
Zapytam z ciekawosci na enan jakiego labu przeszedles , ze poczules taka roznice ?

Miałem pblab i był dobry, o obecnym nie chcę pisać publicznie, nie jest to lab który znacie.
kevinzet250
jaki nandrolon na dobra mase? nie ma znaczenia ktory wbierzesz, kwestia odzywiania
wybieraj pomiedzy decanoate a phenylopropionatem, we wszystkich innych estrach jak bedziesz mial szczescie to i tak bedziesz mial jeden z tych dwoch estrow wiec nie ma co przekombinowywac czy przeplacac.
z dwojga zlego (nie polecam nandrolonow nikomu) bralbym phenylopropionat

Dlaczego nie polecasz nandrolonów?
Wszystkie środki są bdb i siedzi wszędzie to co ma być. Więc tego że inne estry są jakieś mieszane nie biorę pod uwagę.


Zmieniony przez - HIS w dniu 2018-03-27 08:15:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
kevinzet250
z dwojga zlego (nie polecam nandrolonow nikomu) bralbym phenylopropionat



Zmieniony przez - kevinzet250 w dniu 3/27/2018 1:14:38 AM
niby czemu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Pewnie źle znosi sam i dlatego. Ja źle znoszę tre e ale nie, że nie polecam po prostu jak komuś leży to niech tłoczy

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
lub poszla prl w gore i samopoczucie jak i libido w dol i nie wiedzial ze jest na to sposob ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Albo deczki nie było.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl a lipo

Następny temat

Furosemidum przed zawodami?

WHEY premium