SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki nandrolon na dobrą masę

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 101 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8045
Tak też myślałem, zastanawiałem się między nandrolonem a boldem tylko że na boldzie wypadałoby pilnować gęstości krwi i działać ziółkami,suplami/lekami. Na npp najwyżej mnie zasyfi i będzie lecieć krew z nosa od rzadkiej krwi. No jeszcze prawdopodobnie ciśnienie podwyższy ale mi choćby czosnek obniża od razu ciśnienie o 20 więc się nie przejmuję. Mam nadzieję że mój worek po 20tyg nie będzie wyglądał tak jak ten który był na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Czosnek obniża aż o 20... nie żartuj ...aero im dłuższe i intensywniejsze potrafi zbić o 10oczek na stałe przy regularnej akcji to tak.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 101 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8045
krzykacz
Czosnek obniża aż o 20... nie żartuj ...aero im dłuższe i intensywniejsze potrafi zbić o 10oczek na stałe przy regularnej akcji to tak.

Zmierzyłem 2 razy, zjadłem ząbek czosnku po 2h zmierzyłem znowu 2 razy i wyszło o 18 i 20 mniej. Może trochę źle zmierzyłem czy coś, aparat też mam tylko za 80zł to cudów nie ma :) U mnie najbardziej na ciśnienie wpływa pogoda, naprawdę potrafię mieć duże różnice w zależności od dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Nie chce mi się w to wierzyć co piszesz
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Po czosnku to jedynie możesz troche nieprzyjemnie pachnieć i tyle
Profilaktycznie można brac , jednak jak ma się nadciśnienie to napewno nie zbije nam o tyle . Pamiętaj ze ciśnienie mierzymy w spoczynku . Czyli jak siedziałeś dłużej i przeżuwałeś swój czosnek to wtedy ciśnienie się ustsbikizizowalo ale nie po czosnku . To noe środek doraźny .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
j/w

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 159
witam, wiek 32 lata waga 110kg, 4 lata przerwy od siłowni. Od pażdziernika na sucho śmigam na siowni ale od Marca chce zacząć krótki cykl i prosiłbym was o rade , sprzęt to Nandrolon PHENYLPROPIONATE 20 naboi i 20 naboi tesćia priopionate, jak zacząć i co jeszcze do tego. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Załóż swój osobny temat z wypełniona ankieta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl a lipo

Wiecej