SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki model wybrac??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2799


te mi sie najbardziej podobaja zwykle 90-tki 104zł na allegro.

Bo nie ważne kto i ile, szacunek dla każdego zawodnika, co podejmnie walkę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
nie lepiej kupic w sklepie i miec pewnosc ze sa oryginalne niz pózniej przez*****ową podróbkie zniechęcić się do marki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
także polecam zakupy w zwykłym sklepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
jak ci sie oba rodzaje "rowno" podobaja to wybierz buty wg. bardziej sensownych kryteriow. przymierz zobacz jak leza, moze jak sie pilke kopie. dla mnie weiß-gelb nadal najlepsze ;) wczoraj przymierzylem w sklepie... kosmos szczegolnie ze sam mam adika libero czyli 0,0 udziwnien poprostu but do grania w pilke, czarny z bialymi paskami.
a grales kiedys wogole w kolorowych butach? bo to nie jest takie latwe wcale. nparawde... one jakos tak swieca ci w oczy i zamiast na boisko patrzysz na swoje buty to troch trwa zanim sie przyzwyczaisz. mialem kiedys biale pumy... musialem je pobrudzic bo inaczej nie dawalem rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
Oglądaliście kiedyś granice? Cały autokar babiczek z ukrainy czy tam rosji wszystkie na nogach sportowe buty A później na allegro takie badziewie wystawiają. Pochodzisz troche i się rozwalą. Wogóle mój kolega kupił kiedyś stabile adidasa. Rozkleiły mu się pozatym jak je porównałem do oryginalnych to różniły się z deczka. Takie paski z przodu miały wszystkie tej samej długości. Mówie o 4 modelu stabili jak ktoś kojarzy te paski z przodu co one się często odklejają. To te z allegro to były takie lipne i wogóle różniły się od oryginalnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 359 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28295
wybralem Total 90 III

Wszystkim w nagrode po sogu a co mi tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
za***iste sa te co Sok wkleił

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
sprostowanie: Moje halowki no nie LOTTO tylko Umbro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile wyciskacie na barki? ankieta

Następny temat

Ma wyglądać jak Brat Pitt :-)

Wiecej