SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki mam procent bf, odchudzanie redukcja

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 84
Dzien dobry wszystkim, nie chce byc dzikiem, ani nie jaraja mnie wielkie bicepsy - jestem lajkiem
Chce miec tylko zdrowa sylwetke, i miec zdrowe odzywianie - co poniekad juz mi sie udalo - duzo schudlem.

Bedac w polsce robilem tylko duze cardio jezdzac codziennie na rowerze po 20-25km / w 1h - co bylo mysle zadowolajacym wynikiem.
Obecnie jako tegoroczny maturzysta(19 lat) mieszkam i pracuje w uk. Pracuje typowo fizycznie, z ciezkimi puszkami farb(noszenie,pakowanie do kartonow, ukladanie na paletach etc) - co daje mi praktycznie darmowa silownie ;_;
Co do moich posilkow, jem codziennie kurczaka, kurczaka z warzywami, platki kukurydziane, jakies bulki z serem i salata, tortille domowej roboty. Jesli mam ochote zjem co jakis czas paczke chipsow, czy jakies slodycze. Staram sie mniej wiece oszacowac czy duzo zjadlem w ciagu dnia czy nie. Co do napojow pije tylko cole zero, i to bedzie niezmienne.



Pytanie moje jest takie jaki mam obecnie procent bf? Zalezy mi na odslonieciu miesni brzucha, w lekkim stopniu.
Miesnie mysle ze mam, poniewaz chodzilem na silownie ale byl to krotki epizod, mam tez ciezka prace, chodzilem tez na sztuki walki.

Pozdrawiam,i czekam na rady. Co do zmian w posilkach jestem otwarty, poniewaz samemu kupuje zywnosc i gotuje, takze jesli jest jakas konkretna modyfikacja ktora pomoze spalic jeszcze troche bf, to chetnie sprobuje

waga: 70.5/71.5 - w zaleznosci ile zjem dzien przed
wzrost 179/180



Zmieniony przez - Filipek98 w dniu 2018-07-22 21:20:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Na zupełny początek każdy trening będzie dobre nawet robiac po 100 pompek dziennie przez pierwszy miesiąc zobaczysz różnicze.
Aby mięśnie brzucha sie rozwineły musisz trenować cale cialo, a nie tylko jedna partie. Organizm dąży do zachowania odpowiednich proporcji.
Jest mnóstwo rodzajów treningów, a do rozwoju mięśni najlepsze na poczatek sa ćwiczenia złożone ze sztangą, a dla chcącego nie ma nic trudnego i nawet w domu zbudujesz sylwetkę jak się do tego przyłożysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 84
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 84
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 84
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 84
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
szczerze to jestes mega chudy a miesni nie widac wiec krótko powiem nic nie próbuj odsłaniac tylko buduj a potem odsłonisz to co zbudowałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Bf niski ale cóż z tego jak mieśni nie ma, mięśni żadnych nie odsłonisz, przy takim poziomie bf już powinny być widoczne.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
buduj , potem bedziesz odsłaniać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 84
W takim razie w jaki sposób powinienem to zrobić? Skupiałem się tylko na posiłkach i pracy. Nie mam czasu na dodanie niczego więcej, bo pracuje po 9h. Czasem nawet w soboty. Myślałem, ze mam za duży bf dlatego nie widać zbyt mięśni. No tylko drobne zarysy jakieś są, wiec jestem zdziwiony. Mógłby ktoś pokierować mną prywatnie? Oczywiście jestem w stanie płacić za fachowa pomoc. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 84
Przy okazji, zależy mi głównie na wyrzeźbionym brzuchu i klatce piersiowej, no ręka ewentualnie trochę może urosnąć. Ale zdecydowanie podoba mi się wakacyjna/plażowa zadbana sylwetka aniżeli miałbym śnić o byciu wielkim jak kulturyści.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33057 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
Poczytaj tematy z linku żeby złapać podstawy - 9h pracy to nie jest jakieś ograniczenie .
Jak koledzy wyżej , skup się na masowaniu bo nie ma co u ciebie odsłaniać ( brak mięśni )

https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kifoza

Następny temat

Akademia Activlab - poznaj naukowe spojrzenie na popularne kwestie suplementacyjne!

WHEY premium