SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Jaki mam BF

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 28
Płeć M
Cel Masa
Waga 80
Wzrost 180
Poziom bf (zdjęcie poglądowe) Zdjęcia
Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?) Brak aktywności, praca biurowa
Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni) Basen raz w tygodniu dystans do 1km
Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie Lubię jeść stosunkowo zdrowo, aktualnie 3-4k kcal
Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie) Dobry
Stosowana lub planowana suplementacja Brak, nieplanuję
Wysłana -
@domer, wiem, ale bez masy obwody w górze ciała chyba nie pójdą w górę :) Z BF chyba zszedłem poniżej tych 15%?
Wysłana -
Nie rozumiem niestety co masz na myśli. Masa ciała nie świadczy o efektach. Patrzeć należy na obwody, wygląd sylwetki i poziom tkanki tłuszczowej.
Wysłana -
@domer, no tak, masa ciała nie świadczy o efektach, ale jeśli nie mam wysokiego poziomu tłuszczu to sylwetka się mocno nie poprawi na tej samej wadze, a mięśnie w górnej części ciała nie urosną?
Wysłana -
Niestety nadal nie rozumiem o czym piszesz. Mięśni urosną jak bilans kcal będzie dodatni. Spadną jak będzie ujemny. Nie da się kształtować sylwetki miejscowo. Spadnie albo urośnie z całego ciała.
Wysłana -
@domer, mięśnie urosną jak bilans kcal będzie dodatni, czyli waga się zwiększy, czyż nie?
Wysłana -
tak jak masa wzrasta to i na wadze musi to być zauważalne, nie da się budować mieśni i jednoczesnie redukowac tłuszczu by masa na wadze się zgadzała .
Wysłana -
Nie da się stricte wyłapać tego, że zbudowałeś mięśnie, bo waga skoczyła.
Wysłana -
Piaskowy
@domer, mięśnie urosną jak bilans kcal będzie dodatni, czyli waga się zwiększy, czyż nie?

Wielce prawdopodobne, że wzrośnie. Nie ma to jednak żadnego znaczenia.
Strona 5 z 5
Dodaj odpowiedź