SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki kupić sprzet do domowej siłowni ? Zaczynam trenować...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 160
Witam wszystkich

Mam zamiar zacząć ćwiczyć (można powiedzieć że takie moje własne postanowienie na nowy rok, żeby się wźiąźć za siebie ), i w związku z tym mam do was kilka pytań. Rzeby było przejrzyściej to proszę was o odpowiedzi na pytania według punktów w jakich są poniżej. A więc tak:

1. Po pierwsze, chcę zaopatrzyć się w jakieś hantelki... no ale nie wiem jakie bedą odpowiednie ?! Ile kg(10,15 kg) ? Jakbyście mogli to prosze o wskazanie sklepu lub aukcji na allegro z której kupić ...
2. Jaka ławeczka ? i tak jak wyżej gdzie kupić ...
3. Jaka sztanga ? i również gdzie kupić...

Zwracam się do was z tym pytaniem ponieważ z tego co widzę to znacie się na tym najlepiej Jeśli chodzi o fundusze na sprzęt to tak jak wszyscy chciałbym mieć przyzwoity sprzęt za rozsądną cenę, a więć czekam na wasze odpowiedzi z jaką sumą się muszę liczyć. Co do mnie to mam 184 cm wzrostu, ważę około 65 kg, mam 16 lat. Pozdro, czekam na odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 76
Chwalę sobie ławeczkę K Sport, sporo z niej korzystam, głównie brzuszki na niej robię i sprawuje się bez zarzutu. Zamawiałem ze strony producenta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1668 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25862
jeśli jestes początkujący ławeczka wystarczy taka jak ta:
http://allegro.pl/item516617258_lawka_treningowa_masiv_masywna_i_wielofunkcyjna.html

Obciążenia możesz poszukac na złomie jak nie to w jakiś sklepach lub także na allegro.

Moim zdaniem kup taki zestaw :
http://allegro.pl/item516436860_hit_zestaw_68_kg_4_gryfy_obciazenia_start_4.html

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Witam mam do zaproponowania taki zestaw

http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/221

Ławka jest jedną z najlepiej sprzedających się w naszym sklepie.
Jeżeli Tobie nie odpowiada to zajrzyj jeszcze na www.kelton.pl
na pewno którąś z ławek sobie wybierzesz.

Co do hantli to przydałby ci się jakieś 20kg rozkręcane
Sztanga do ławki to minimum 170cm

Pozdrawiam Duda

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2009-01-09 21:52:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2840
W zupełności zgadzam się z przedmówcą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 160
Nawet nie myślałem że aż tyle może to kosztować ... . A co jakbym kupił na początek same hantelki, konkretnie te: http://allegro.pl/item525845345_oryginalne_hantle_ts_2_x_15_30_kg_gryf_gratis.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1668 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25862
może byc ale myśle ze byś taniej wyrwał 2x15kg dlatego poszukaj jakiegoś spawacza może jakis wójek umi spawac to ci pospawa tylko materiał mu musisz dac i projekt.

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
karoln92 o gumowych rączkach nie słyszałem dobrej opinii , w jednym z tematów ktoś opisywał gumowe rączki to nie był z nich zadowolony

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2840
Nawet nie myślałem że aż tyle może to kosztować ... . A co jakbym kupił na początek same hantelki, konkretnie te: [allegro.pl/item525845345_oryginalne_hantle_ts_2_x_15_30_kg_gryf_gratis.html]

Na identycznych hantelkach ćwiczyłem u kumpla i całkiem nieźle się ćwiczyło. Uważam, że gumowe rączki są w porządku, ponieważ zapewniają lepszy chwyt. Jedyną wadą tych hantelek jest to, że te gumowe rączki zsuwają się w momencie kiedy nakładasz ciężar z góry i to że czasami od talerzy odrywają się gumowe wiórki podczas wsówania ich na gwint.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2840
http://www.fitness4you.pl/zestaw-gryfow-i-obciazen-50-kg-kettler-7495-600,det,59.html

Bardzo ładny zestaw, na początek powinien wystarczyć. Do tego ławka z Keltona rzecz jasna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 160
Ale te hantelki przecież mają tylko ogumowane talerze a nie rączkę ?! Jak te są złe to jakie inne polecacie ? konkretny model...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 160
Acha ... dlaczeog polecacie tylko sprzęt z ketlona ? Inny jest zły ? Jakie inne firmy produkujące sprzet są dobre w tym co robią ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naklad na siłownie.

Następny temat

Paskudne zlamanie trzonu kosci ramieniowej

WHEY premium