SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Jaki kupić roller?

Wysłana -
Cześć,

Tak jak w temacie. Chciałbym zakupić roller do rollowania się, ale nie wiem jaki. Na siłowni ćwiczę regularnie prawie już dwa lata i systematycznie też biegam.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jeśli nie miałeś wcześniej styczności z rollerem to warto zacząć od jakiegoś miękkiego/średnio-twardego bez większych wypustek.
Wysłana -
Tak jak dotąd nie miałem żadnej styczności z rollerem... Czyli miękki, średniej długości, bez wypustek? Będę mógł na nim rollować na nim wszystkie mięśnie?
Wysłana -
Tak, na Twoje potrzeby w zupełności wystarczy. Żeby dotrzeć do jakichś mniejszych/głębokich mięsni lepiej nada się chociażby piłka tenisowa lub golfowa, ale to już kosztuje grosze.
Wysłana -
Bierz najtańszy jaki znajdziesz bo te tanie są z reguły bardzo miękkie i nawet jak masz wypusty to dasz radę wszystko porolować.
Wysłana -
Nawet zwykła rynna PCV ze sklepu budowlanego się sprawdzi
Wysłana -
Niestety nie dla każdego rura pcv bedzie dobra na początek bo często będzie za twarda po prostu.
Wysłana -
To w sumie prawda
Wysłana -
No jak dla mnie, to łatwiej kupić roller, niż kawałek rynny w składzie budowlanym. Ale to ja jestem
Wysłana -
Często na siłowniach sa rollery do powszechnego użytku. Wtedy nawet nie trzeba kupować. Mój leży w domu nieużywany.
Wysłana -
Rynna będzie pewnie z 10 razy tańsza
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź