SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki koks nie spada ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
CO zrobic brąłem juz omke i winko wszystko było dobrze ale z 3 miechy potem był zjazd ?? sa jakies podtrzymywacze czy moze wziołem nie ten koks ?? jaki koks nie spada ??

!!Kasta!! Rośnij zdrowo kolo

-moze pkt ??

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Beru nie zrobiłem badan bo nie wiem jakich i do jakiego lekaza mam isc ?? co miałbym mu powiedziec napewno bedzie sie wypytywał skąd to miałem itd moze jesze wpadne w jakies kłopoty albo starsi sie dowiedza !! wystarczy chyba ze wezme Clomid i bedzie dobrze !! nara

siła tkwi w psychice...kasta ;>

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2056
wiesz napij sie mlaka to moze nie spadnie..:)
co za gosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Siorbaj landryne koles !! mondrala sie znalazł

!!Kasta!! Rośnij zdrowo kolo

-moze pkt ??

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
owe spadki prawdopodbnie byly wynikiem:

- utraty czesci wody zdobytej na omie, pomimo uzycia winstrolu
- zaprzestania produkcji wlasnego testosteronu

o ile na pierwszy problem jest trudno cos poradzic (to sa wlasnie "uroki" omy przy dawkach powyzej 250mg/tydz włącznie - nawodnienie)... mozna go co prawda zmniejszyc poprzez branie kreatyny po cyklu, ktora rownierz przytrzymuje wode w miesniach, ale w sposob bardziej trwaly, ze sie tak wyraze

jesli chodzi o odblokowanie produkcji wlasnego testosteronu - po cyklu nalezy wziasc srodek o nazwie clomid, dawkowanie jest zalezne od cyklu, ale najczesciej widuje sie nastepujacy schemat: przez 5 dni po cyklu 2 tabletki dziennie, przez nastepne 10 dni po jednej dziennie, nie zaszkodzi rownierz dodac do niego srodek o nazwie Tribulus Terrestris w dawkach 2500-3000mg dziennie, ale to nieobowiazkowo - bardziej wskazane przy mocno androgennych cyklach

Pozdrawiam, g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Barałem omke 10amp 3 x tyg. a wino 10amp 5 w tyg te specywfiki clomid i Tribulus Terrestris to sa tez sterydy ?? czy mozna je dostac np w aptece albo zielarskim ?? i jaki jest koszt moj cykl był juz dawnmo myslisz ze powinienem je wziasc ?? czyli spadek bedziesz zawsze nie wazne jaki koks wezme to nie odzowna rzecz tak ?? czy moze jest jakis koks ??

siła tkwi w psychice...kasta ;>

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Brani jakich kolwiek sterydow wizaze sie z ogromnymi wydatkami na podtrzymanie spadkow. Ale nie tylko suplementy odgrywaja tu wazna role. Wazna jest dieta i trening.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
No KASTA W TWOJEJ PSYCHICE TKWI TWOJA ZAGŁADA I SPADKI -czlowieku 3 omki tygodniowo ???? postukaj sie w czolo, jedna na dwa tygodnie albo co 10 dni i efekt jest swietny ale nie 750mg tescia na tydzień.

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
No fajnie dałem sie w***..c w bagno tak mi doradzili ze 3 na tydzien to norma efektu !! tylko ze w omke to nie juz nie wierze to sama opuchlizna a nie miecho jestem załamany spadkiem a jak patrze na rozstepy na bicu to tylko sie wieszac !! czy nie ma jakiejs dobrej masci na wybielenie ??smaruje fisanem ale efektu nie widac........i nadal nikt nie odpowiedział na pytanie czy jest koks ktury nie spada i jak dostac te specyfiki na odnowe wytwarzania testosteronu ??

siła tkwi w psychice...kasta ;>

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13931
Idź do lekarza!!!
Ładowałeś w siebie środki hormonalne wielokrotnie przekraczając dawki lecznicze. Prawdopodobnie poziom Twojego naturalnego testosteronu jest porównywalny do poziomu u 80 letniego dziadka.

Beru

Beru

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Pewnie moze jeszcze powiem starym ze sie dźgałem :>> i co mi on pomoze podobno jest ten clomid i cos tam jeszcze na ruszenie tego tesci w organizmie po za tym do jakiego lekarza miałbym isc i co powidziec rusz mi tescia z przysadki :>> co z tym clomidem miałem cykl w lutym pomoze mi cos clomid skoro ja mam tescia jak 80latek to moj kumpel po 3 takich kuracjach i innych koksach to musi miec a własciwie nie miec tescia :P

siła tkwi w psychice...kasta ;>

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
clomid sie bierze od razu po cyklu i nie jest to steryd, podobnie jak TT, ktory mozna dostac albo u cyberpakera albo w sklepie z odzywkami (przewaznie spod lady), powinienes go teraz sobie wziasc i dawkowac zgodnie z zaleceniami producenta, a na przyszlosc pamietac o wszystkich srodkach ktore powinny byc uzyte podczas cyklu i po nim, a nie tylko o sterydach bez zadnych zabezpieczen itp.

Pozdrawiam, g4bb3r
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

>>>METANABOL>>>>

Następny temat

Chce być fessss duży !!! :-)))))))))))) - CIEKAWY POST !!!!!

Wiecej