SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki kierunek obrać?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 191 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9868
Witam, kiedys z dużą nadwagą, potem skinny fat i chyba nadal tak jest, chciałem utrzymać wagę i potem ruszyć z masą, albo już powoli dokładać, ludzie z otoczenia mówią żebym masował, troche fatu siedzi, to zależy od światła i ustawienia, masa redukcja? podstawowe pytanie ;)

Waga 73 kg
Wzrost 176 cm
Ramie 35 cm
Pas 79 cm










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Na pewno nie warto budować powyżej 15-16% tkanki tłuszczowej. Kcal w diecie zwiększaj w zależności od zmian obwodów ciała a nie na ślepo 100kcal co tydzeiń.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Można by pokusić się o masę, choć z racji, że mamy lato fajnie może sprawdzić zaczęcie z niższego pułapu kcal i dokładanie ich stopniowo co tydzień-dwa, tak by do pewnego momentu jeszcze to podciąć.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 191 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9868
Dzieki za odpowiedz, poczekam moze ktos sie jeszcze wypowie, planowalem zbic 3 kg przez wakacje do wagi rownej 70 kg i powoli dokladac kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Schodząc na trochę niższy poziom tkanki tłuszczowej sylwetka na pewno będzie wyglądała lepiej i nie zaleje Cię przy budowaniu. Jeżeli jednak zaczniesz budować już teraz, to tez nie będzie źle. Sugeruję jednak nie wyznaczać celu w kg. Ważne jest to, jak zmieniają się obwody ciała a nie kg.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 191 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9868
właśnie wiem że lepiej z niższego bf zacząć masę, Koniu Ty miałeś na myśli zarzucić powiedzmy 2500 kcal i dorzucać co tydzień po 100 powiedzmy? coś jak reverse? fat wtedy troche schodzi? bo zdania są podzielone na ten temat, ale pomysł mi sie podoba ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Zależy na jakim jesteś minusie kcal. Niewiepe wiemy na ten temat. Musiałbyś dokładnie to rozpisać.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 191 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9868
Trzymalem 3000 kcal, okolice zerowego bilansu, obcialem na 2700 od wczoraj i zobacze czy cos idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Czyli dopiero co wszedłeś na redukcję? Wcześniej cały czas bilans blisko zera?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 191 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9868
byłem na masie jesień, zima, wiosna, zacząłem obcinać i ponad miesiąc redukcji był gdzie spadło z 76 kg na 73 kg, zacząłem podbijać 100 kcal tygodniowo, doszedłem do 3000 kcal, ale teraz myśle że podciąłbym to jeszcze i od września podbijał, nie chce stać w miejscu, a mam dwa wyjścia do wyboru, ale wole wejść na masę na spokojnie od września. to co normalnie redukować i potem reverse czy rebound? Wiem że mogłem ciągnąć to redukcje ale mało mięcha i wolałem nie być długo, teraz wakacje wiec aktywność wzrasta, trenuje P&P 4 razy w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Generalnie nie potrzebujesz redukcji, ale możesz pokusić się o zejście do niższego %BF-u.
Oczywiście redukcje przeprowadziłbym w delikatny sposób, nie wprowadzał zbyt daleko idących restrykcji energetycznych.

Rebound jest zdecydowanie lepszą metodą na wychodzenie z redukcji bowiem reverse może okazać się dobrą strategią tylko w przypadku gdzie nie schodzimy do głębokiego deficytu kalorycznego i nie trwa ona zbyt długo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 191 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9868
czyli w moim przypadku reverse będzie lepszy, rebound bardziej jak ktoś już zmęczony redukcją to wraca bliżej zera, dzięki za pomoc, teraz zszedłem na 2700, potrzymam ponad tydzień i zobacze co będzie, jak nic nie zejdzie to zejde 2600-2500 albo po prostu zostawie i dam interwały jakieś, od początku sierpnia zacząłbym dodawać kalorii tak by we wrześniu już wejść na zero i potem stopniowo na nadwyżke by zbędnie się nie zalewać, dobry pomysł?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 80kg

Następny temat

Dieta na masę do oceny, 90kg

WHEY premium