SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki jest najlepszy monohydrat???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 222 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5022
Na zime mam zamiar zrobić sobie cykl kreatyny tylko właśnie nie wiem jaką kreatyne wybrać.Słyszałem że po estrze i jabłczanie nie idzie tak masa jak po monohydracie a mi chodzi główniw o mase to jak by mi ktoś mógł doradzić jaką kreatyne wybrać najlepiej jak by była w tabletkach lub kapsułkach.

Siadła masa na qiutasa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Witam



Jeśli chodzi o dobór formy kreatyny to najlepiej celować w monohydrat. Kreatynę dobrą i w przystępnej cenie dostaniesz w sklepie SFD, chociażby z firmy allnutrition.


https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Creatine_Muscle_Max-opis33277.html


Kreatyna pomaga odtworzyć ATP z ADP dzięki czemu zasila rezerwy energetyczne mięsni. Stosowana jest przez osoby uprawiające dyscypliny siłowe takie jak podnoszenie ciężarów czy kulturystyka ale też sporty szybkościowe czy wytrzymałościowe, np. wioślarstwo czy lekkoatletyka.

Co daje suplementacja kreatyną?

Dzieki suplementacji zwiększamy poziom fosfokratyny w naszych mięsniach. Dzieki temu piszac w wielkim uproszczeniu mamy o wiele więcej energii na treningach. Ponadto kreatyna może lepiej nawodnić komórki co zwieksza ich potencjał do hipertrofii.



Pozdrawiam





Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-01-21 18:17:40

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 519 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10694
w takiej czy innej formie to tylko wygoda stosowania, przy wyborze kieruj sie cena
1

====================
..::[_Dragon_]::..
====================

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 259 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5126
a ja dziabie mono vitalmaxa 500gr za 40 pln i az milo patrzec jak sila mi ruszyla, tanie to scierwo cudow sie nie spodziewalm ale jestem zaskoczony.Szczerze polecam na mase jak nie patrzec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56515
hhhmmm... troche mnie to zastanowilo. rzeczywiscie tak jest ze lepsze efekty jesli chodzi o mase sa po mono?? bo z tego co wiem mono glownie wode zatrzymuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 222 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5022
nie liczy sie cena dla mnie liczy sie jakość i efekty a chciałbym u zyskać jak najlepsze wyniki i dlatego tak zależy mi na jak najlepszej kreatynie i mam nadzieje że ktoś mi doradzi jaką kreatyne wybrać by zrobić mase
1

Siadła masa na qiutasa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56515
vitalmax jest napewno dobry. polecam. ogolnie przy mono nie ma duzej roznicy jaka firma. w kazdym razie vitalmax napewno jest dobry i bedziesz zadowolny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9015
jak sie cena naprawde nie liczy to mysle ze warto wziac jakas kredke z serii Creapure Olimpu z wysokim rozdrobnieniem, ale jak cena gra jednak jakas tam role to kup nawet vitala - tania i dobra do tego nie zapomnij o carbo i bialku, taurynka, DIETKA..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 222 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5022
a napiszcie coś o odżywce OLIMP kNOckout bo podobno jest dobra

Siadła masa na qiutasa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9015
wejdz w wyszukiwarke, jest tego troche i mozna poczytac ciekawe wypowiedzi przy okazji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 222 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5022
ale mi naprawde zależy na jak najlepszych osiągach więc prosze aby ktoś napisał jaka kreta jest jego zdaniem najlepsza na mase jeżeli to pomoże to bede ją łączył z mass xxl treca ,glutamina biogenixa i dekstrozą treca

Siadła masa na qiutasa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2450
Na pierwszy cykl monohydratm będzie najlepszym wyborem. Pierwsze cykle na mono są bardzo mocne, więc nie przybędzie Ci więcej masy czy siły po np. KO. Pczywiście nie zaszkodzi, jeżeli zaczniesz cykle od najnowszych stacków, ale szkoda na nie teraz kasy, tak jak powiedziałem wcześniej mono w zupełności wystarczy. Przy wyborze kieruj się ceną (mono=mono). Polecam Vitalmaxa (tylko nie classic). Jest to tania i bardzo dobra kreatyna ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP CREAPURE PYRUVATE ?

Następny temat

odżywki, suplementy- czy to możliwe że w jaki kolwiek sposób odbiją sie na dziecku??

Wiecej