SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki gryf wybrać ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 107 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1292
Właśnie robię siłownie w piwnicy i nie wiem jaki gryf prosty kupić. Gryf chce głównie pod sztangę , przysiady , martwy ciąg itd.. Zastanawiałem się nad tym 2 metrowym tylko też nie wiem czy nie będzie za długi do niektórych ćwiczeń.


Zmieniony przez - Nie_ma_ lipy w dniu 2017-06-11 22:19:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Na większości siłowni są najzwyklejsze gryfy więc jak nie szarpiesz po 200kg to nie ma sensu za bardzo wydziwiać i brać.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Witaj,
z doświadczenia powiem Ci, że jeśli masz możliwość trenować na normalnej siłowni, to odpuść kupowanie sprzętu do domu i się tam udaj. Wcześniej czy później i tak tam trafisz

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 107 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1292
Mieszkam na wsi więc cięzko z siłownią, już mam sporo sprzetu kupionego bo już kilka lat ćwicze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Na temat tego gryfu ciężko coś powiedzieć. Po samych zdjęciach nie da się ocenić. Natomiast 33cm na nakład wydaje mi się trochę mało, ale najlepiej było by oglądnąć ten gryf na żywo.
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Nie_ma_ lipy
Mieszkam na wsi więc cięzko z siłownią, już mam sporo sprzetu kupionego bo już kilka lat ćwicze.



Kup długi, olimpijski gryf .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Taki pewnie jest dość drogi. Do tego obciążenie też Dlatego właśnie zaproponowałem udanie się na siłownię komercyjną

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Tylko olimpijski gryf jeśli już masz zamiar kupować do domu. Najbardziej uniwersalny zakup i jeden z podstawowych na początku.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Najpierw zobacz jakie masz obciążenie na swojej siłowni tzn jakiego rozmiaru otwór w talerzach a potem dobieraj gryf.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
georgu
Taki pewnie jest dość drogi. Do tego obciążenie też Dlatego właśnie zaproponowałem udanie się na siłownię komercyjną


Ja miałem sprzęt w piwnicy ale i tak się przeniosłem na siłkę i uważam to za najlepszą decyzje.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
georgu
Witaj,
z doświadczenia powiem Ci, że jeśli masz możliwość trenować na normalnej siłowni, to odpuść kupowanie sprzętu do domu i się tam udaj. Wcześniej czy później i tak tam trafisz


Ronnie wspomniałem o tym Prawda jest taka, że albo i tak trafisz na normalną siłownię. Albo zrezygnujesz... Także tak czy inaczej sprzęt będzie tylko się kurzył.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Zgadza się. Więcej sprzętu, większa motywacja, zawsze ktoś może podpowiedzieć. W ogóle inna atmosfera.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór celu treningowego

Następny temat

Dieta + Trening - jakies sugestie?

WHEY premium