SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Jaki gryf wybrać ?

Wysłana -
Właśnie robię siłownie w piwnicy i nie wiem jaki gryf prosty kupić. Gryf chce głównie pod sztangę , przysiady , martwy ciąg itd.. Zastanawiałem się nad tym 2 metrowym tylko też nie wiem czy nie będzie za długi do niektórych ćwiczeń.

Zmieniony przez - Nie_ma_ lipy w dniu 2017-06-11 22:19:45
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witaj,
z doświadczenia powiem Ci, że jeśli masz możliwość trenować na normalnej siłowni, to odpuść kupowanie sprzętu do domu i się tam udaj. Wcześniej czy później i tak tam trafisz
Wysłana -
Mieszkam na wsi więc cięzko z siłownią, już mam sporo sprzetu kupionego bo już kilka lat ćwicze.
Wysłana -
Na temat tego gryfu ciężko coś powiedzieć. Po samych zdjęciach nie da się ocenić. Natomiast 33cm na nakład wydaje mi się trochę mało, ale najlepiej było by oglądnąć ten gryf na żywo.
Wysłana -
Nie_ma_ lipy
Mieszkam na wsi więc cięzko z siłownią, już mam sporo sprzetu kupionego bo już kilka lat ćwicze.

Kup długi, olimpijski gryf .
Wysłana -
Taki pewnie jest dość drogi. Do tego obciążenie też Dlatego właśnie zaproponowałem udanie się na siłownię komercyjną
Wysłana -
Tylko olimpijski gryf jeśli już masz zamiar kupować do domu. Najbardziej uniwersalny zakup i jeden z podstawowych na początku.
Wysłana -
Najpierw zobacz jakie masz obciążenie na swojej siłowni tzn jakiego rozmiaru otwór w talerzach a potem dobieraj gryf.
Wysłana -
georgu
Taki pewnie jest dość drogi. Do tego obciążenie też Dlatego właśnie zaproponowałem udanie się na siłownię komercyjną

Ja miałem sprzęt w piwnicy ale i tak się przeniosłem na siłkę i uważam to za najlepszą decyzje.
Wysłana -
georgu
Witaj,
z doświadczenia powiem Ci, że jeśli masz możliwość trenować na normalnej siłowni, to odpuść kupowanie sprzętu do domu i się tam udaj. Wcześniej czy później i tak tam trafisz

Ronnie wspomniałem o tym Prawda jest taka, że albo i tak trafisz na normalną siłownię. Albo zrezygnujesz... Także tak czy inaczej sprzęt będzie tylko się kurzył.
Wysłana -
Zgadza się. Więcej sprzętu, większa motywacja, zawsze ktoś może podpowiedzieć. W ogóle inna atmosfera.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź