SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki gryf wybrać ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14211
A ja sie podczepie.
Mam prace w ktorej musze byc na miejscu nawet po pracy i nie mam jak.skoczyc na silke nie napracuje sie ale musze byc...
Pozatym jesli wydam na silke powiedzmy nawet 1200 to w coagu roku mi sie to zwroci a jak odechciewa sie cwiczyc to odsprzedaje sie sprzet za 50-60% i tak sie jest do przodu.
To tak na wszelki wypadek jak by ktos mi radzil isc na silke :)
A wiec do rzeczy.. Mam jiz lawke stojaki ponad 100kg obciazenia ale mam krotki gryf...
Zastanawiam sie miedzy gryfami 180 a 200cm o srednicy 28mm bo obciazenie mam 29mm.
Jakiej firmy najwytrzymalszy?? Bo i na chinskich i na np marbo jest podane ze do 180kg.
Kiedys pewnie sprzedam caly zestaw doloze i kupie gtyf olimpijski i takie obciazenie ale na najblizsze 3lata taki musi wytrzymac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
że tak powiem każdy będzie dobry, porządne firmy które się zajmują gryfami nie robią takich gryfów.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Na większości siłowni są najzwyklejsze gryfy więc jak nie szarpiesz po 200kg to nie ma sensu za bardzo wydziwiać i brać.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór celu treningowego

Wiecej