SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki gainer wybrać ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1194
Chciałbym masy nabrać najlepiej mięśniowej, staram się jak najwięcej jeść ale nie nie jest to łatwe, mam 179 wzrostu i ważę 65 kg. Czytałem, że podobno w moim przypadku jest lepszy gainer niż białko. Ktoś może coś polecić ? Nie znam się na tych rzeczach. ( Nie chce mieć jakiś wielkich mięśni, sport jaki uprawiam to piłka nożna i podciągnięcia na barki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Budowa masy mięśniowej części osobom przysparza sporo problemów. Wynika to, chociażby ze złych treningów, diety, czy po prostu bardzo szybkiego metabolizmu i niezbędnej ilości kalorii, których nie jesteśmy w stanie zjeść w ciągu dnia. Zakładając więc, że dieta i treningi są dopięte na ostatni guzik i pozostaje kwestia ilości kalorii, których nie jesteśmy w stanie przejeść, pozostaje zastosowanie odżywki białkowo-węglowodanowej, czyli popularnego gainera. Sprawdza się on szczególnie w okresie bezpośrednio po treningu siłowym, kiedy to warto dostarczyć szybko przyswajalne białko i węglowodany. Również w sytuacji, gdy nie mamy czasu i ochoty na przygotowanie lub zjedzenie pełnowartościowego posiłku, można w ten sposób uzupełnić braki w diecie.

Przed zakupem gainera, pojawia się jednak problem jaką wybrać firmę i jaki dokładnie produkt. Bez wątpienia warto stosować produkty sprawdzonych i renomowanych firm. Warto, aby ilość białka w 100 g gainera nie była zbyt niska, bowiem to właśnie ono ma istotny wpływ na nasze mięśnie, jak i na cenę produktu. Poza tym dobrze by było jakby węglowodany obecne z produkcie nie były to tylko cukry w postaci glukozy i maltodekstryn, a lepszej jakości węglowodanów jak np. hydrolizowana skrobia kukurydziana.

Założenia te spełnia zdecydowanie Berserk Lab's Devil Mass. Zakupić można go w sklepie sfd: https://sklep.sfd.pl/Berserk_Labs_Devil_Mass-opis34159.html#opis



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Może źle komponujesz posiłki? Ciężko powiedzieć, co lepsze nie wiedząc jak się odżywiasz.

BTW co to są podciągnięcia na barki

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1194
Chodziło, że nie ćwiczę na siłce tylko* podciągam się. Nie mam żadnej diety, jem jak to mówią "na oko" tak by pojeść. Dużo by opisywać co, bo poprostu to co jest to zjem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 472 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3143
Szkoda kasy na gainery jedzenia nie masz w domu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1194
Jak bym nie miał jedzenia w domu to bym nie wydał kasy na gainer tylko kupił jedzenie.


Zmieniony przez - maciek20001 w dniu 2017-05-22 21:23:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 472 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3143
Gainer to nic magicznego nie lepiej coś dobrego do jedzenia kupić niż pakować w siebie ten proszek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 472 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3143
Moim zdaniem lepiej białko kupić niż gainer nie bój się nie urosną ci po tym od razu mięśnie zwłaszcza jeśli nie trenujesz na siłowni jeśli będziesz jadł za dużo i jeszcze zarzucisz gainera to tylko się zalejesz.


Zmieniony przez - bartek229 w dniu 2017-05-22 21:29:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1194
dlatego zadałem pytanie by się tez dowiedzieć, zainteresowałem się tym bo może by troche pomogło, wiem że mięśnie nie urosną od razu, tylko chodziło mi by troche wpadło w kilogramach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1194
na siłownie chodzę co tydzień w szkole (1h), duzo jezdze na rowerze i na pilke chodze, duzo ruchu jest, jem (do pełna bo nie da się na siłę) masa się nie zwiększa, podciągam się by troche barki "urosły"


Zmieniony przez - maciek20001 w dniu 2017-05-22 21:34:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 472 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3143
Żeby przytyć po prostu trzeba jeść więcej niż potrzebuje organizm więć jeśli jesz sporo i jeszcze zarzucisz gainer to tylko się zalejesz, a żeby zwiększyć mase mięśniową trzeba trenować dając mu bodzieć do wzrostu, a żeby więcej coś powiedzieć musiał bym wiedzieć jak wygląda twój trening bo 1 dzień w tygodniu to mało dodając to, że nie mam pojęcia co robisz na tym treningu jeżdżenie na rowerze i granie w piłkę nie zwiększy twojej ogólnej masy mięśnowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1194
chodzi o to że jestem chudy, jak uprawiam sport ( kilka razy w tyg. na rowerze jezdze i gram w noge) i to co zjem jest zaraz spalone, nie rozumiemy sie, nie chce byc caly umiesniony tylko przypakowac np w rekach i barkac i by wpadlo kilka kg masy (tylko nie ma jak, jak chudy jestem) , myslalem tez by np bialko uzywac np w szkole (w mleku itp) by nie tracić nic przez 8 godzin + dodatkowo kanapki


Zmieniony przez - maciek20001 w dniu 2017-05-22 21:43:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pyłek Sosnowy Pinus massoniana HIT czy KIT

Następny temat

Bialko czy aminokwasy?

WHEY premium