SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki gainer to dobry wybór ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2316
Zastanawiam się nad kupnem dobrego gainera. Zależy mi przedewszystkim aby nie byl zbyt drogi ale dobry jakościowo.
Taki,który pozwoli przybrać mi troche masy mięśniowej.Ilość: 2-3 kg. Co polecacie ?
Zastanawiałem się nad:
- Vital Max Gainer 2 2250g
- TREC Mass XXL 2000g

"Trening czyni mistrza"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Jak potrzebujesz więcej białka to wal jakiś mutant mass, top mass czy SWG400, jeżeli potrzebujesz tylko kalorii to wal GainBolic6000. Jeżeli całkiem potrzebujesz białka to kup białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
Monster Mass, masz teraz promocje w sklepie sfd 3kg za 72 zl chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...chyba dwa jednakowe posty zaloożyłeś

czemu akurat te,ktore wydają sie nienajlepsze, o niebo lepsze są np; mutant mass czy monster mass
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
żaden gainer Ci nie da masy mięśniowej :>
to może tylko dieta zdziałać,
a co do mass XXL, to też dobry wybór, wg. mnie to dobry gainerek

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
monster jak dla mnie lipa, zalało mnie po nim teraz jem mutanta i pas pod kontrolą

uprzedzając pytania o błedy w diecie, gainery używam tylko po treningach i tylko po monsterze i gb6000 mnie zalewa

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...po treningach..., oby sie nie okazało, ze tego "zalania" jest wiecej niz spozyleś monstera
w każdym razie dziwnie brzmi ten twój opis, ale skoro tak piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
nie jestem w stanie Ci dokladnie powiedzieć jak to wygladalo, bo było już jakiś czas temu, ale po prostu nie byłem zadowolony

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 179 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4666
ja z vitalmaxu gainera2 byłem zadowolony :)

cały czas do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2316
Heh` myślałem że większość osób wskaze podobnego gainera, jakiegoś cieszącego się najwiekszym uznaniem o którym byc moze nic nie wiem, a tu propozycje różnorodne Dzieki za dotychczasowe propozycje, każdą rozpatruje i czekam na kolejne. Pozdrawiam

"Trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20747
mass xxl to dobry wybór, tylko stosuj go tylko do uzupełnienia diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gainer 2 z vitalmaxa lepszy
wiecej bialka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko

Następny temat

beta alanina

WHEY premium