SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki deficyt kalorii na redukcji.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak masz tylko 40g tłuszczy to Ciekawe ile masz białka i węgli w diecie. Z wersji mobilnej też zrzut diety da sie zrobić.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-06-16 10:59:27

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Skąd wiesz co jest słusznym rozwiązaniem?
Masz dopiero 14 lat, wątpię abyś był doedukowany w sprawach żywienia ( zresztą jeszcze masz inny tok myślenia).

Generalnie jak już wcześniej wspomnieli poprzednicy - w Twoim wieku wystarczy się zdrowo odżywiać.
Nie ograniczać do niskich pułapów makroskładników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 816
Głupoty pisałem. 2500kcal. Dieta z jednego dnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 816
2 zdjęcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 816
Pierwsze zdjęcie jest niepoprawne. Błąd nieodświeżonej strony.

Tutaj poprawne zdjęcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak chcesz redukować to wywal carbo i podwieczorek, nie potrzebne Ci te cukry i przetworzona żywność. musli jak jest gotowe to też pewnie słabej jakości lepiej samemu zrobić dać płatki owisane dodać trochę dyni, wkroić jabłko/banana czy brzoskwinie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 816
Carbo i podwieczorek mam tylko dlatego bo nie miałem co wstawić i brakowało mi węglowodanów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
No to nie ma co się zapychać taką żywnością, to nie sprzyja redukcji.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 816
Czym mógłbym to zastąpić. Chodzi głównie o węgle. Dlaczego nie powinności się zażywać Carbo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Bo carbo to praktycznie cukier, tak jak kisiel słodka chwila i krakuski - te maja jeszzce pewnie jakies utwardzone tłuszcze. Węgle to kasze, ryże, ziemniaki, owoce, płatki

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Takie źródła makro na redukcji?

Następny temat

Szybciutka redukcja, czy to dobry pomysł?

WHEY premium