SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki ciśnieniomierz? Prosze o porade

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94884

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20
Mechaniczny lepszy, elektrycznym nie wierzę
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3
Generalnie najlepsze ciśnieniomierze to te rtęciowe. Raczej nie dostaniesz już takiego bo zostały wycofane ze sprzedaży. Jeśli szukasz czegoś prostego to moi rodzice korzystają z marki AND. Jeśli chodzi o dokładność pomiarów to każdy ciśnieniomierz musisz raz na jakiś czas kalibrować żeby mieć pewność pomiaru. Producent tych AND ma teraz jeszcze konkurs, tutaj masz szczegóły :) Przy okazji można coś wygrać http://diagnosis.pl :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2
Ja rok temu na dzień matki kupiłam mojej ciśnieniomierz simple sanity. Jak na razie działa bez zarzutu, z tego co porównywała wyniki podaje dokładne. Fajne jest też to, że jest lekki i poręczny oraz że posiada funkcję wykrywania arytmii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
teraz generalnie nie ma z tym porblemu i te zwykle sie w miare nadaja do zwyklego kontrolowania BP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10
od diagnosis są dobre, sama mam diagnostic dm 300 ihb, zapamietuje duzo wynikow, latwy w obsludze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6
Ja dla mojej kupiłam automatyczny naramienny ciśnieniomierz Stellio firmy MesMed. Jest bardzo łatwy w obsłudze, dokładny i posiada opcję informowania o wyników przez podświetlenie w odpowiednim kolorze.
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Usunięte ze względu na złamanie regulaminu forum (umieszczenie linku)

na przyszłość proszę również patrzeć na datę tematu


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 29/08/2017 22:57:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3
Rodzicom kupiłam w tamtym roku ciśnieniomierz naramienny Microlife z dużym wyświetlaczem, jest bardzo dokładny i prosty w obsłudze, są bardzo zadowoleni.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dobry alergolog we Wrocławiu

Następny temat

mocz

Wiecej