SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki booster testosteronu?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 304
Witam. Jaki polecacie ww. środek?
Glownie chodzi mi o lepsza regeneracje zwiekszenie sil witalnych i poprawe sylwetki. Jestem po 30 a czuje sie jak stary dziad
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Sporo osób ma braki magnezu, wiec 500mg plus 30mg cynku z kolacją na pewno odczujesz w jakości snu. Do tego witamina d3 i np. ashwagandha.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Zrob badania hormonalne a boostery to w wiekszosci pic na wode ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pic na wodę. Nie podnoszą testosteronu. Testowałem wiele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
marcin
Witam. Jaki polecacie ww. środek?
Glownie chodzi mi o lepsza regeneracje zwiekszenie sil witalnych i poprawe sylwetki. Jestem po 30 a czuje sie jak stary dziad



przede wszystkim trzeba by bylo wykonac badania hormonalne i namierzyc problem zlego samopoczucia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 304
A co na lepsza regeneracje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
tutaj znowu trzeba wziac pod uwage Twoje odzywianie jak i objetosc treningowa, aby zobaczyc czy rownie znie ma gdzies bledu w postaci deficytu czy zbyt duzego nakladu wysilku.

ogolnie z suplementacji zaleca sie stosownaie BCAA okolo treningowo, jak i supleentow ktore wspomagac beda sen, jak i sam proces zasypiania. tutaj polecamy glownie GABA i ZMA

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najprostszy sposób na wysoki testosteron to zero seksu i zero piwa :) powodzenia :) ZMA podnosi trochę testosteron ale powoli, a na regenerację to najlepsze jest dużo snu i trochę cardio. Do tego im więcej będziesz brał stymulantów tym więcej snu będziesz potrzebował i coraz częściej będziesz je musiał brać, jak kawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ZMA nie podnosi testosteronu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Juz witd chyba lepiej podjniesie poziom niż ZMA.

Niski poziom testsosteronu nie musi się objawiać w/w czynnikami.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podnosi robiłem sobie badania krwi w 1,5 miesięcznym teście, problem leży w tym że alkohol bardzo szybko go zbija. Powiem inaczej jeśli masz braki tych składników to ZMA ci podniesie testosteron. Jak nie masz braków to nic ci nie da.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
anubis84
Juz witd chyba lepiej podjniesie poziom niż ZMA.

Niski poziom testsosteronu nie musi się objawiać w/w czynnikami.

Ale witamina D w dużych dawkach może być toksyczna a ZMA nie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Docinka, redukcja 16 procent bf

Następny temat

Redukcja aakg, bcaa, ashwa

WHEY premium