SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki booster testosteronu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
2) wiek - 34
3) waga/wzrost 80 kg / 181 cm
4) staż treningowy - Od ponad roku systematycznie amatorskie kolarstwo szosowe, wcześniej regularnie przez około 5 lat kulturystyka
5) cel cyklu - Zwiększenie libido i lepsza regeneracja
6) stosowane już wcześniej suplementy - było tego od groma. Obecnie tylko dieta kolarska :)
7) stosowane wcześniej spalacze - jw.
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od - brak
9) ilość dni wolnych od kreatyny - ponad rok czasu
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) - nd
11)przewidziane finanse na cykl - do 200 zł
12) uwagi i sugestie - brak celów kulturystycznych

My story:

Grubo ponad rok temu porzuciłem swoją ówczesną pasję, którą była kulturystyka na rzecz nowej, którą jest kolarstwo (wciąga na maksa ;) ). Zrzuciłem przez ten czas 15 kg. Wcześniej mój staż to praktycznie 5 lat spędzonych na siłowni bez większych przerw.
Mam na karku prawie 35 lat i czuję, że moje libido leży i kwiczy. Generalnie potrzebuję około tygodnia regeneracji od ostatniego stosunku aby znów mi się chciało. Jeszcze kilka lat temu czułem, że jestem jurny byczek i każdą dziurę w płocie bym zaliczył :P

Chciałbym na początek spróbować coś co jest dostępne w sprzedaży. Zależy mi głównie na libido i przy okazji gdyby dany środek wpłynął na podbicie teścia to też byłoby fajnie. Zapewne przełoży się to na lepszą regenerację.
Budżet to max 200 zł. Jednak im taniej i skutecznie tym lepiej.

Kiedyś może pomyślę o HRT w porozumieniu z lekarzem, jednak na chwilę obecną chcę się poratować tym co jest ogólnodostępne.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699679
Jak to można trening sikowy zmienić na kolarstwo , przecież to wariactwo
Robiłeś badania hormonów ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
zerknij na moj wpis
https://www.sfd.pl/art/Suplementy/Boostery_testosteronu_a_badania_hormonalne__dlaczego_są_ważne_-a870.html
tutaj masz mniej wiecej podane co mozna przetestowac, jak i jakie badania nalezy wykonac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
flex1976
Jak to można trening sikowy zmienić na kolarstwo , przecież to wariactwo
Robiłeś badania hormonów ?


Badań nie robiłem teraz. Jak ćwiczyłem to co jakiś czas się zdarzyło. Generalnie zależy mi głównie na libido i chcę się wspomóc dostępnymi suplementami.
No można, można. Wkręciłem się na maxa i tak już zostało. Na początku masa mięśniowa przeszkadzała mi w kręceniu. Na pierwszym maratonie offroadowym spuchłem po ośmiu kilometrach. Zrobiło mi się siwo i wszystkie mięśnie zaczęły drżeć. To było ponad rok temu. Teraz pykam po 100 km bez zsiadania z siodła.
Mięcho spadło, ale w nowej pasji mi nie jest potrzebne. Ci co mnie znają z czasów gdy ćwiczyłem twierdzą, że teraz to połowa mnie z tamtego okresu :)
Pierwszy sezon przetarty, frycowe spłaciłem. W przyszłym sezonie planuję więcej startów i więcej km nabić. Znam kilku harpaganów co pod górę wjeżdżają szybciej niż z niej zjeżdżają. Moim celem jest im dorównać.

TomQ-MAG
zerknij na moj wpis
https://www.sfd.pl/art/Suplementy/Boostery_testosteronu_a_badania_hormonalne__dlaczego_są_ważne_-a870.html
tutaj masz mniej wiecej podane co mozna przetestowac, jak i jakie badania nalezy wykonac


Dzięki za link. Zdążyłem się już z nim zapoznać przed założeniem tematu.

Z szybkiego rekonesansu przeczytałem, że HI-TEC Black Devil jest polecany. Czy możecie zarzucić jakimiś konkretnymi, sprawdzonymi produktami?
Tak jak wspomniałem wyżej, zależy mi głównie na libido. Jeśli suple nie pomogą to skoczę i zrobię badania.

Za kilka lat być może wejdę na HRT.



Zmieniony przez - Altek w dniu 2017-10-22 20:35:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
jak zalecy ci na libido to:
tribulus
maca

zen-szen
plama sabalowa

powinno zgrac i wystarczyc:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699679
Z ta palma to bym uważał bo ona może zadziałać wręcz odwrotnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRIBULIS I ZMA

Następny temat

100pr BEEF AMINOS

WHEY premium