SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki booster? super pompa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
Traktujesz nas nie poważnie oczekuj tego samego . Zreszta szkoda drążyć tematu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
no miec 15 lat, a 20 to bedzie kolosalna roznica

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
+- 5 lat dobra rozbieżność, potem wychodzi ze się źle doradziło czy coś

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 323 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45098
Kornel628
pytając o środki ssa, wstawiając zdjęcia liczysz na to, ze ktoś ci będzie podawał prawdziwy wiek?\

<ankiety z tamtego roku gdzie miałeś 26, 27> jak to możliwe ?? może urodziny były
co do beta alaniny kierowałem sie tym, Przyczynia się do uczucia pompy mięśniowej i uczucia pełności mięśni.
https://sklep.sfd.pl/SFD_PURE_BETA_ALANINE-opis27444.html


Tak jasne, urodziny
21 paźniernik 2016, wiek 26, obwód ramienia 43, obw klatki 118, waga 97
28 sierpień 2016, wiek 27 ob ram 43, obw klatki 112, waga 96
14 sierpień 2016, wiek 30!!!!, ob ram 42, obw klatki 110, waga 93
1 sierpień 2016, wiek 2X, ob ram 39, obw klatki 105, waga 92
26 maj 2016, wiek 27, obw ramienia 40, obw klatki 107, waga 88 <-- tutaj dodatkowo w ankiecie wskazujesz datę ostatniego cyklu mete 6 lat wcześniej, a 21 października 2016 staż na siłowni 5 lat. Teraz dałeś ankietę z wiekiem 25 to wychodzi, że leciałeś na saa już mając pewnie 19 lat, (albo i mniej bo pewnie sam,masz problem z określeniem swojego wieku) gratulacje, ale oceniać nie mam zamiaru. Dodatkowo w maju kolejna rzecz zastanawia. Piszesz w ankiecie, że pierwszy cykl 6 lat temu, a w pierwszym pości umieszczasz
Obecnie przygotowuje się do swojego właściwie 1 cyklu (kończę redukcje). Wiem jakie pct, badania jakie wykonać,dieta,trening,osłony i suplementy, lecz czy aby za ostro nie zaczynam 1-13 sustanon 300mg 16ml. + meta 1-5 30mg ED. susstanon to właściwie to samo co oma czyli zalanie wodą tak? może jakiś inny cykl na start prop czy coś innego prop+ meta, posiadam jeszcze deke 3000mg, czy pozostać przy tej suscie.
.

Dobra to doszliśmy, że w tamtym roku miałeś problem ze swoim wiekiem, ale i z miarą coś nie bardzo co? ramię potrafiło się nawet zwiększyć o 3 cm w ciągu 14 dni no klatka też w 14 dni +5cm do przodu, a tylko 1kg do przodu.

Proszę nie próbuj się ratować urodzinami czy czymś bo przejrzałem tylko pierwsze posty z działu na D.(a jest ich sporo) i skoro mnie takiego laika zaciekawiły Twoje posty to aż się dziwię, że chłopacy nie kazali Ci uciekać w pośpiechu.

Wiesz co jest słabe? To, że w tamtym dziale szczerość to podstawa. Ludzie Ci zaufali i doradzali w specyficznych tematach, a Ty miałeś ich głęboko w miejscu, tam gdzie w którymś poście pytałeś w co wbijać igłę i jak.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ten dalej to samo.
przygotowuje się do swojego właściwie 1 cyklu << rozumiesz ? czyli z poprzednim cyklem było coś nie tak, brak diety itp. ta meta i test w bardzo młodym wieku.
tego nie zrobiłeś kopiuj wklej ? czy nie doczytałeś?.
W co wbijać? nom lepiej się upewnić zakładając nowy temat, niż czytać tematy z przed 14 lat.


3 plus na ramieniu w 2 tyg ? co w tym dziwnego ?
daj komuś kto dawno nie ćwiczył dobra dietę, trening, i booster pump to te 3 cm szybko osiągnie, później niestety jest lipa bo idzie bardzo wolno bynajmniej w moim przypadku.
Co do wieku pisałem wcześniej ...
Staż na siłowni nie wiem jak to określić <lat>. Raz ćwiczyłem prare miesięcy, raz rok nie, później znowu i tak w kółko wiec pi razy żaba sam nie wiem ile. na oko z 5 lat.
Wiek jeśli bym podał że mam 25 lat i zapytał o cykl na suscie, to bym w ogóle odpowiedzi nie dostał, a cykl i tak bym zaczął z wasza pomocą czy bez, tylko kwestia tego czy bym dobrze zaczął.






Zmieniony przez - Kornel628 w dniu 2017-06-22 22:31:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
to moze zaczniemy od poczatku i wrzucisz realna ankiete, jak to wyglada obecnie bez owijania w bawelne

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Yoszka, DMAA czy ECA?

Wiecej