SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki atlas kupić?

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 176
Witam

Chciałbym się zapytać jaki atlas ,,jednostajny'' polecacie? Warunki domowe oczywiście. Zastanawiam się między BMG 4300 firmy Sculpture oraz Tytan 8. Zauważyłem że model BGM porzeszony o ławeczkę jest znacznie droższy od Tytana 8.

A teraz czas na mniej istotne pytania.
Czy stos w atlasie można zwiększyć?
Czym się różnią atlasy domowe o tych komercyjnych? Przeprasza za określenie, ale wydaje mi się, że są bardziej szpanerskie, może solidniejsze, niektóre mniej rozbudowane.
Pozdrawiam
Lukaszerio
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Z jakiego powodu atlas? Posiadasz już w domowej siłowni ławkę/stojaki oraz gryfy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 176
Cześć
Ławkę i stojaki też kupię, mam takie marzenie po prostu. Mam hantle,sztangę nawet kettle,drążek rozbudowany, speed baga,skakane,ekspander,gumy, piłkę 5 kg, do gimnastyki też. Czyli jestem zapaleńcem :D. Chce poczuć nowe bodźce na nowym urządzeniu. Dlatego czekam na jakieś rady :) Pozdrawiam....... P.S. Nie chcę wyciągu samego, bo atlas posiada wyciąg dolny i górny więc po co? Nawet wiosłować tak jak na wioślarzu można na atlasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Zamiast atlasu polecam dopłacić do "lepszej" ławki, stojaków, wyciągu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławka ze zintegrowanymi czy wolnostojącymi stojakami

Następny temat

Ławka wielofunkcyjna wzmacniana MS-L002

Wiecej