SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki Trening by osiągnąć taką sylwetkę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 288
Witam , jak w temacie ująłem postawiłem sobie za cel taką oto sylwetkę

https://zapodaj.net/42f9ea933b208.jpg.html

Aktualnie wyglądam tak :

https://zapodaj.net/a9cbe37a7c728.jpg.html
https://zapodaj.net/c2894cc27ea34.jpg.html
https://zapodaj.net/0eda9e9e56b88.jpg.html 

Waga : 77
Wzrost : 182
Wiek : 25 (w październiku)

Do Dyspozycji mam siłownię w klubie wioślarskim w którym są ergometry , bieżnie , suwnice , bramy , wyciągi , ławeczki , worki treningowe , po prostu wszystko ! :)
w domu posiadam drążek rozporowy oraz uchwyty do pompek .

Pytanie brzmi : Jaki trening i jaką dietę stosować by osiągnąć cel ? wiem że to potrwa rok,dwa a może nawet i dłużej na co jestem przygotowany i nastawiony do działania :)

Obecnie ćwiczyłem systemem 4xtydzień , każdą partię w inny dzień (łączone ze względu braku 1 dnia na ćwiczenia), oraz stosowałem dietę na masę (bez odżywek i innych suplementów , jednak takie posiadam lecz RION podpowiedział abym nie stosował żadnych supli przy moim stażu : 2tyg.)

Z góry dziękuję za porady !! jeśli coś dosłać , dopisać to proszę mówić !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1671
Długa droga przed Tobą... Trening w tym wypadku nie jest ażtak ważny jak pożądna dieta...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 288
Własnie to mnie napędza , ta długa droga i smak wygranej nad samym sobą :) dieta ma być w dalszym ciągu na masę ? staram się tanio ale zdrowo i jakościowo , typu kasze , owsianki , ryże , mięso , podroby , pieczywo (ciemne pełnoziarniste , wafle ) WODA WODA WODA , 0 słodkich napoi , dla rozkoszy kawałek gorzkiej czekolady :) . Po obliczeniu BMR wyszło 3300kcl , dodalem do 3700 . Trening robić FBW na początku ? czy może jak Michail podał :
1.Unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach-(brzuch),
2.Prostowanie nóg na maszynie w siadzie-(czworogłowe ud),
3.Uginanie nóg w leżeniu przodem na maszynie-(dwugłowe ud),
4.Wyciskanie sztangielek w leżeniu na skośnej ławce-(klatka),
5.Unoszenie sztangielek bokiem w górę w staniu-(naramienne),
6.Wyciskanie sztangi zza karku w siadzie-(naramienne),
7.Podciąganie drążka wyciągu do klatki w siadzie-(najszersze grzbietu),
8.Martwy ciąg na prostych nogach sztangą położoną na podwyższeniu-(proste grzbietu),
9.Naprzemianstronne uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na skośnej ławce-(bicepsy),
10.Pompki na poręczach-(tricepsy),
11.Uginanie i prostowanie nadgarstków ze sztangą w siadzie-(przedramiona),
12.Wspięcia na palce z obciążeniem na barkach-(łydki).


Zmieniony przez - kenud w dniu 2017-06-18 14:20:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Rok, dwa ew pięć :). Albo i więcej zależy jaki masz gen do tego sportu.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6492 Napisanych postów 62285 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777499
Przede wszystkim do fizjoterapeuty albo ortopedy bo po fotkach widać, że masz wadę postawy więc warto się tym zająć.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Push Pull hipertrofia siła

Następny temat

Łydki przy przysiadach i wykrokach

WHEY premium