SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki Inhibitor aromatazy wybrać ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
Witam,

Potrzebuję od was pomocy, bo gdzie można ją otrzymać jak nie od praktyków. Więc po krótce przedstawię problem.
Objawy u mnie występują typowe dla hipogonadyzmu, wypisz wymaluj, brak sił, motywacji, słabe libido, więc postanowiłem zrobić hormony.
Dodam, że nigdy nie stosowałem dopingu, prowadzę aktywny tryb życia, zdrowo się odżywiam.

Lat 25.
waga 80kg
wzrost 178

Po badaniach hormonów:

b. Niski teść
wysoki LH
wysokie estrogeny graniczą z górną wartością

Po wizycie u endokrynologa dowiedziałem że poziom estrogenów jest ok, ale nie jest bo zaczepia o górną granicę.
Co do niskiego teścia się zgodził, ale kazał zrobić USG klejnotów. Wszystko jest ok.
Jedyny trop to obniżenie estrogenów i sprawdzenie czy będzie różnica w samopoczuciu.

I tu pytanie do was, jaki inhibitor byście polecali ? Mogą być farmaceutyczne, myślę że uda mi się załatwić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Witam


W roku 1958 zsyntetyzowano tamoksyfen, natomiast pierwszym inhibitorem aromatazy zastosowanym w medycynie był aminoglutymid. Na początku stosowano go w przypadku padaczki ale później zauważono, iż blokuje czynności nadnerczy. Jednak lekiem pierwszego rzutu stał się tamoksygen, który stosowano w walce z rakiem piersi. W późniejszych czasach odkryto więcej substancji, które blokowały aromataze.


Po 30 latach górowania tamoksyfenu badania ukazały, iż arimidex ma nad nim przewagę jeśli chodzi o leczenie raka piersi i wtedy on stał się głównym lekarstwem.
Dziś lekami pierwszego rzutu stał się arimidex i femara, tamoxifen pozostał środkiem uzupełniającym.


Pozdrawiam





Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-01-20 20:55:28

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jak granica normy jeszcze nie przekroczona i nie wbijasz towaru żadnego to atd powinno starczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Dokladnie jak Aras, Chaparral Labs ATD powinien zrobic swoje, na necie dostepny

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak mieścisz się w normie to nie kombinuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
Nigdy nic nie wbijałem i do tej pory się nic nie zmieniło. Zależy mi na poprawie sfery psychicznej, wiem że niski testosteron może powodować objawy które widzę u siebie, a jak na razie jedyny problem widzę w wysokim poziome estrogenu, pomijając niski teść, tak samo całkowity jak wolny, SHGB nie jest wysokie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
A co powiecie o 6-oxo, czy 6bromo ? Rozważam wszystkie możliwe środki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
8x8 górna granica nie jest przekroczona, ale prawie osiągnięta. Niestety lekarze mają podobne podejscie, jeśli coś nie przekroczy granicy to jest w porządku, a w porządku nie jest. Wynik teścia 400, mieści się w normie, ale patrząc na mój wiek i tryb życia to jest bardzo mało, dlatego chcę coś właśnie pokombinować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
można podnieść poziom testo naturalnymi sposobami nie jest konieczna ingerencja w gospodarke hormonalną lekami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11160
nolvadex :D

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli masz 400 w a norma to 244 do 840 to nie jest żle

Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2012-05-27 11:53:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11160
no w sumie moze nic nie rob :D

:D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cisnienie

Następny temat

CLENBUTEROL -Pomoc

WHEY premium