SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki FBW na początek?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9694
Siema,

przymierzam się do układania swojego pierwszego w życiu planu treningowego. Jaki FBW będzie najlepszy dla człowieka, który nawet nie potrafi technicznie wycisnąć gryf olimpijski na klatkę?

-3xA?
-ABA/BAB?
-ABC?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
odnośnie cwiczen na brzuch zerknij w atlas cwiczen sfd na kulturystyka.pl
tak, zazwyczaj jak ktoś pisze przysiad ma na myśli tylni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
A, B. Skup się na podstawowych ruchach. Nie zarzucaj od razu dużej ilości ćwiczeń tylko pracuj nad wyrobieniem odpowiednich wzorców ruchowych. Polecam ten filmik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
izopropanol
Siema,

przymierzam się do układania swojego pierwszego w życiu planu treningowego. Jaki FBW będzie najlepszy dla człowieka, który nawet nie potrafi technicznie wycisnąć gryf olimpijski na klatkę?




masz możliwość żeby ktoś Cie nauczył techniki , bardziej doświadczony kolega / instruktor na siłowni / trener personalny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9694
Jestem otwartym człowiekiem, także jak spytam się kogoś doświadczonego na siłowni jak będzie odpoczywać to sądzę, że poświęci mi 2-3 minuty. Będąc na 30 minutowym "free wejściu" próbowałem tego wiosłowania i powiem, iż to będzie najtrudniejsze ćwiczenie ze względu na to, że mam tendencję do garbienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9694
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
Najprostrzy plan to pojednym podstawowym cwiczeniu na kazda grupe i tyle 3 razy w tyg z co najmniej jednym dniu odpoczynku miedzy treningami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
moze byc
https://www.sfd.pl/FBW_z_podziałem_na_trening_A_i_B-t1135967.html
zeby Ci sie nie nudzilo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
izopropanol
Jestem otwartym człowiekiem, także jak spytam się kogoś doświadczonego na siłowni jak będzie odpoczywać to sądzę, że poświęci mi 2-3 minuty. .


raczej nie powinno być problemu i generalnie ludzie są skłonni do pomocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
poogladaj sobie filmy instruktażowe odnośnie podstawowych cwiczen + jakiś trener na siłowni by się przydał na początek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9694
A taki, czyli całkowite podstawy.

Przysiad klasyczny
Wyciskanie sztangi leżąc
Martwy ciąg
Podciąganie na drążku lub wiosłowanie

Czy ten co poleca Tomek?


Zmieniony przez - izopropanol w dniu 2017-07-07 22:27:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Ja bym brał ten Tomqa na start rozruszasz wszystko, zaczniesz od podstaw z czasem możesz zmieniać ćwiczenia aż wyrobisz sobie kilka które Ci podchodzą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ułożeniu planu Push & Pull

Następny temat

mięśnie po bieganiu

WHEY premium