SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki Cykl Po Kreatynie

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 587 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9932
Witam
Pod koniec maja koncze cykl kreatynowy ktory trwa od poczatku kwietnia i chcialbym abyscie mi polecili jakies dobre odzyweczki na kolejny cykl, nie zatluszczam sie ani takie tak dal informacji :) zalezy mi zeby jak najlepiej wygladac na wakacje . Chcialbym jakies suplementy ktore pomoga mi ladnie powiekszyc miesnie hehe. Chyba nawet lepiej jaknym zaczal ten nowy cykl jeszcze w koncowej fazie trwiania tego kreatynowego. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1546
Witajcie! - Temat bardzo stary, ale może się podepnę i dostanę tu od Was odpowiedź, bo widzę podobnie u mnie, tzn...

Im Więcej Potu Na Treningu, Tym Mniej Krwi Na Ringu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Ja bym zaproponował Ci HMB, BCAA lub glutaminę(taurynę), ALC, do tego jakiś gainer. Tribulusa narazie możesz sobie darować. Możesz spróbować też z CLA, badania wykazywały że powoduje wzrost beztłuszczowej masy ciała.
Najlepiej skomponować cykl z kilku suplementów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
Ja osobiscie polecam taki zestaw :HMB, Glutamina i Tauryna.
Niestety jest to jednak kosztowny zestaw,ale efekty sa naprawde zadowalajace.

Pozdrawiam

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmb, glutamina, jakies bialeczko, i bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
suplementacje powinieneś rozpatrywać w trzech kierunkach:

1. Ochrona dotychczas wypracowanych efektów - tutaj polecane przez chłopaków antykataboliki, szczególnie HMB, GLUTAMINA, BCAA
2.Odżywienie mieśni - wybrana odżywka węglowdanowo-białkowa, wzglednie CARBO+białko
3. Intensyfikacja spalania tkanki tłuszczowej - L-karnitine w połączeniu z Green tea lub wieloskąłdnikowy preparat FAT BURNER
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
Skoro sie nie zatluszczasz i jezeli chcesz zdobyc mase miesniowa to polecam ci przede wszystkim Gainera MCT najbardziej anaboliczny gainer
Proponuje tez dokupic olej MCT - jest wysokoenergetyczny i dziala dobrze antykatabolicznie. Do podtrzymania efektow po cyklu kreatyny polecam HMB - bardzo dobry antykatabolik.
Jezeli masz kase to oczywiscie mozesz poszerzyc suplementacje np. o ZMA, CLA, ALC.

Pamietaj, ze kluczem w rozwoju masy jest dodatni bilans energetyczny wiec przede wszystkim dieta + ew.gainer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Pierwsza sprawa - ile masz na to kasy i w jak długim okresie zamierzasz to robić???

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokladnie ile masz pieniedzy, bo na cykl mozna wydac rozne ilosci.

Jezeli bedzie to mala ilosc gotowki, to polecalbym karnityne i jakeis tanie antykataboliki, a jezeli mozemy wydac wiecej, to np. hmb - alc jest dobry m rozwiazaniem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
ja radze tauryne, cla i olej mct, wystarczą, nie trzeba kupowac innych, a efekty beda raczej wieksze niz po glutaminie i hmb :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 587 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9932
chcialbym sie zmiescic w kwocie 200zl. Mam jeszcze z 1kg super mass pro. Cykl chcialbym skonczyc przed wakacjami. Aha no i mam jeszcze 49kaps. tauryny 840mg.

Zmieniony przez - SnoOpeR w dniu 2004-05-05 22:44:16

Zmieniony przez - SnoOpeR w dniu 2004-05-05 22:46:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Ok

Wiec mamy 200 zł i jakieś 50 dni

Proponuje tak
1 70g porcja gainera dziennie - czyli ptrzeba Ci 3500 g
masz już 1 kg - brakuje 2,5 kg
moja propozycja to SWG 3 kg za 108 zł (sklep SFD)
zostanie Ci jeszcze 500 g na nieprzewidziane potrzeby (ominięty posiłek itp)
do tego tauryna 2 opakowania - 32 zł
skoro masz jeszcze 49 kaps 840 mg to możesz dawkować 4 kaps OLIMPa w nietreningowy (po2 rano i w ciągu dnia)i 6 w treningowy (rano przed i po treningu po 2 ) a jak Ci się skończą te inne odpowiednio mniej
i 2 butelki oleju MCT - 52 zł
2x po 6 ml dziennie rano do śniadania i po treningu

Razem 192 zł + 10 zł przesyłka - 202 zł całość

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB a CARBO

Następny temat

Pomóżcie!

WHEY premium